Elsöprő manchesteri siker, szétesett az AC Milan

Összesítésben 7-2 a vége az angoloknak, Rooney újra fejjel volt eredményes.

A három támadóval felálló olaszok alaposan meglepték a Manchester Unitedet a találkozó első perceiben: előbb Ronaldo, majd Huntelaar előtt adódott gólszerzési lehetőség. A 13. percben mégis a hazaiak örülhettek, hiszen a veterán Gary Neville beadását Wayne Rooney tíz méterről fejelte Abbiati kapujába. (1-0)

A szünetig nem változott az eredmény, a második félidő elején azonban Rooney a rosszul kimozduló Abbiati mellett ezúttal lábbal juttatta a kapuba a labdát (2-0). Amikor Pak Dzsi Szung éles szögből leadott lövésével már 3-0 volt a hazaiaknak, tudni lehetett, hogy a párharc kimenetele eldőlt, így Fletcher 88. percben elért fejesgólja már csak hab volt a tortán a United szurkolói számára.

A mérkőzésen a Milan színeiben játszó egykori manchesteri David Beckham csereként, a második félidőben jutott szóhoz.