Vízilabda ob I – Sima Vasas-győzelem

Már csak nevében rangadó a Vasas-Domino a férfi vízilabda-bajnokságban. A Vasas hét góllal nyert a Kőér utcában.

A mérkőzés a Vasasnak azért volt fontos, hogy ne szakadjon le az Egertől a bajnokság alapszakaszában, a Domino pedig a négy közé jutás halványuló esélyét szerette volna életben tartani.

A Domino kapujában hiába állt a kétszeres olimpiai bajnok Gergely István, a Vasas könnyedén játszotta ki a Domino védelmét, és az első negyedben szinte el is döntötte a találkozó sorsát (0-6 volt az állás nyolc perc után).

A Domino első gólját a fiatal Bátori Bence szerezte a második negyedben, ám a játék képe ezután sem változott sokat, a Vasas csak annyit adott ki magából, amennyi a különbség megtartásához kellett, és elsősorban Varga Dénes és Hosnyánszky Norbert vezetésével könnyedén győzött.