Olasz revans: Kikapott az Egervári-csapat

A magyar válogatott 2-0-s vereséget szenvedett Olaszországban egy két kiállítással tarkított meccsen.

Az első félidőt az olaszok nyomták meg jobban, a mieinknek bő negyedóra kellett az első helyzethez: Lencse lövése azonban elakadt egy védőben. Nem sokkal később Okaka révén megszerezték a vezetést a hazaiak, egy védelmi hiba után virított az 1-0 az eredményjelzőn. Az első játékrész folytatásában már nem változott az eredmény.

A második felvonás elején felváltva forogtak veszélyben a kapuk, majd a 66. percben emberelőnybe került a magyar válogatott. Nem tartott sokáig a létszámfölény, kisvártatva Kádár kapta meg második sárgáját, tíz a tíz ellen fordultak a felek az utolsó negyedórába.

A 81. percben aztán Marrone vágott Gulácsi hálójába egy legurított labdát kapásból, és mivel a folytatásban már nem esett több találat, így az itáliai csapat 2-0-ra nyert.