Magyar gólok vasárnapja

Dzsudzsák Balázs győztes meccsen talált be, Vadócz Krisztián gólja nem segített az Osasunán.

A holland bajnokságban vasárnap a nemzetközi kupaporondtól hét közben búcsúzó PSV Eindhoven az RKC Waalwijk együttesét fogadta. A hazaiak már a hatodik percben megszerezték a vezetést, Dzsudzsák értékesített egy büntetőt. A magyar játékost a félidőben le kellett cserélni, a PSV azonban így is magabiztos, 5-1-s győzelmet aratott.

Az Osasuna a Sporting Gijón otthonában vendégeskedett és egy gólzáporos meccsen kapott ki 3-2-re. A pamplonaiak egy ízben vezettek is, Vadócz Krisztián némi szerencsével talált be távolról, a Gijón azonban fordított és megszerezte a három pontot.

Eredmények:
Hollandia:

PSV Eindhoven – RKC Waalwijk 3-2 (Dzsudzsák 6. – büntetőből, Afellay 19., Koevermans 22., 68., Amrabat 40. ill. Benschop 63.)

Spanyolország:
Sporting Gijón – Osasuna 3-2 (De Las Cuevas 18., Barral 71., Castro 81. – büntetőből ill. Nekounam 39. – büntetőből, Vadócz 50.)