Rendőrös magyar vígjátéksorozat érkezhet

Új magyar sorozat készülhet az RTL Klubra. A SorozatWiki azt írja, hogy a 2017-ben indult A mi kis falunk nagy sikere után a csatorna nemrég újabb hasonló műfajú produkciót rendelt meg. A Jófiúk című, új rendőrös magyar vígjátéksorozat a spanyol Los hombres de Paco magyar adaptációja, melynek az elmúlt 15 évben Olaszországban és Németországban is készült helyi változata.

A hazai verziót állítólag A mi kis falunkat is jegyző Kapitány Iván rendezi, és a forgatások már el is kezdődtek. A sorozat egy csapat idétlen rendőrről szól, akik több bajt okoznak, mint amennyit megoldanak és idejük nagy részét azzal töltik, hogy saját balfogásaikat próbálják valahogy elsikálni. A sorozat itthon korábban szinkronosan Balfék körzet címmel volt látható az AXN-en, így néhány nézőnek onnan ismerős lehet a széria.

A Jófiúk első évada heti rendszerességgel, ősztől lesz látható az RTL Klubon.

Kiemelt kép: 

Ajánlott videó mutasd mind

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.