Még szeptember elején derült ki, hogy a négyszeres Grammy-díjas Sam Smith énekelheti a 24. Bond-mozi betétdalát, majd pedig másfél héttel ezelőtt hivatalosan is leleplezték a „Writing’s on The Wall” című dalt, amely jóllehet nagyon más lett, mint amilyen az Adele-féle „Skyfall” volt, de azért egyáltalán nem rossz. Mostanra hivatalos klipet is forgattak a nótához és igaz ugyan, hogy miután a lírai szerzeményhez természetéből fakadóan nem passzolnak pl. az akciójelenetek és ezért nem is láthatunk a filmből mozgalmas momentumokat, mindazonáltal így is akadnak a klipben szép számmal a közelgő produkcióból kiemelt snittek. Ezeken elsősorban a Daniel Craig alakította szuperkémet és a két új női karaktert játszó Monica Belluccit és Léa Seydoux-t láthatjuk, akikkel a 007-es naná, hogy egyaránt összeszűri majd a levet. A mellettük Christoph Waltz, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw és Dave Bautista mellékszereplésével forgatott, Sam Mendes rendezte 007 Spectre – A Fantom visszatér november 5-én érkezik meg a magyar mozikba.
Kultúra
Bond mereng, csajozik és bejárja a fél világot a Writing’s On The Wall klipjében
2015. 10. 05. 12:23
Elkészült a Spectre betétdalához forgatott videó, melyben a bánatosan éneklő Sam Smith mellett a közelgő moziból is sok új pillanatot láthatunk.
Ajánlott videó
- 13:38 „Tönkretette a legérzelmesebb pillanatokat” – a német drukkerek beszüntetnék a VAR-t
- 13:15 Csikófutam közben tört el a ló lába a Kincsem Parkban, a nézők előtt altatták el az állatot
- 13:08 Cernavodai csőd: nem az energiaválsággal foglalkoznak a román politikusok, hanem egymással
- 13:03 45 fotón augusztus 20. délelőttjének leglátványosabb pillanatai
- 12:23 Kigyulladt egy autó az M3-ason
- 11:45 Messi és Suárez összjátéka után Pintér Dániel szerzett gólt
- 11:33 Több mint 30 éve megölt egy amerikai nőt, most vallotta be a gyilkosságot a német férfi
- 11:15 Felmentették az MKIK vezérigazgatóját, és teljes körű átvilágítást rendeltek el
- 11:03 Kapitányt cserélt a focivébé csodacsapata
- 11:02 „Másfél óra, amikor mi, magyarok elhisszük a másikról, hogy hozzánk tartozik” – mi a titka az István, a királynak?
- 10:34 Vége a találgatásoknak, Max Verstappen hosszabbított a Red Bullnál
- 10:19 Legalább 12 ember meghalt az éjszakai orosz légicsapásokban Kijevben, gyerekkórházat is bombáztak
- 10:09 A náciknak és a kommunistáknak is beolvasott a bátor erdélyi püspök
- 10:08 Havasi Bertalan Navracsics Tiborék kezdeményezéséről: Nincs a Fidesznek álláspontja erről, de nekem van
- 09:31 Lezárta az SZFE a Farkas Franciska felvételije ügyében indított vizsgálatot
- 13:03 45 fotón augusztus 20. délelőttjének leglátványosabb pillanatai
- 07:12 Karácsony: Ahonnan az augusztus 20-ai üzenetemet küldöm, ott a Duna vizének kellene lennie, nem nekem
- 22:03 Baka András a Sándor-palota hivatalvezetőjének nevezte ki Sulyok Tamás emberét
- 08:22 Kapitány: 15 centivel emelkedett a vízszint, jövő héttől Paks újra teljes kapacitással termelhet
- 11:15 Felmentették az MKIK vezérigazgatóját, és teljes körű átvilágítást rendeltek el
- 09:31 Lezárta az SZFE a Farkas Franciska felvételije ügyében indított vizsgálatot
- 11:33 Több mint 30 éve megölt egy amerikai nőt, most vallotta be a gyilkosságot a német férfi
- 06:58 El kellett halasztani István király szentté avatását – mit ünneplünk augusztus 20-án?
- 06:20 Napsütés, meleg, majd zivatarok – veszélyben az augusztus 20-i tűzijáték?
- 20:14 „A Mohu nem vette észre, hogy rendszerváltás történt” – Gajdos László közbelépése kellett, hogy rendeződjön Szolnokon a szemétkrízis
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
