Hét gól és két piros Valenciában

A Valencia együttese nagyszerű mérkőzésen verte 4-3-ra a Málaga csapatát a spanyol bajnokságban.

Rondon révén a vendégek szereztek vezetést már a találkozó 10. percében, nem sokkal később azonban a nemrég szerződtetett Demichelis szabálytalankodott piros lapot érően, ráadásul Mata értékesítette a megítélt büntetőt.

A félidő vége felé közeledvén ismét a málagai csatár zörgette meg a hálót, Soldado egalizált már a második felvonás elején. A 65. percben kilenc emberre fogyatkoztak a vendégek, Rosario is pirosat kapott, Banega használta ki a kettős fórt, azonban a Romától szerződtetett Julio Baptista egyenlíteni tudott.

A döntés a végére maradt, Aduriz a hajrában állította be a 4-3-as végeredményt.

Eredmény:
Valencia – Málaga 4-3 (Mata 17. – 11-esből, Soldado 53., Banega 67., Aduriz 90. ill. Rondon 10., 35., Baptista 79.)