Csúfos vereséget szenvedett a Milan

A Serie A szombati meccsein nyert az Inter, a nyáron remekül erősítő rivális azonban kikapott a Cesena otthonában.

A Milan szombaton este Ibrahimoviccsal a csatársorban állt fel az újonc otthonában, a félidőre azonban 2-0-ás hátránnyal vonulhatott a csapat, Bogdani előbb maga lőtt gólt, majd Giaccherinivel lövetett egyet.

Fordulás után bejött Robinho, majd Inzaghi váltotta Gattusót, a Rossoneri azonban nem tudott betalálni a remek napot kifogó Antonioli kapujába, így vereség lett a vége.

A városi rivális Inter győzni tudott az Udinese ellen, Lucio góljára még válaszolni tudott a vendégcsapat Floro Flores révén, Eto’o a második félidőben döntötte el a három pont sorsát.

Meglepő eredmény született a Cagliari otthonában is, a hazaiak 5-1-el küldték haza Burdisso kiállítása miatt bő egy órán át tíz emberrel játszó Romát.

A Milan-meccs góljai:

Eredmények:
Inter – Udinese 2-1 (Lucio 7., Eto’o 67. ill. Floro Flores 30.)
Cesena – Milan 5-1 (Conti 8., Matri 23., 47. – az elsőt 11-esből, Acquafresca 38. Lazzari 88. ill. De Rossi 18.)
Cesena – Milan 2-0 (Bogdani 31., Giaccherini 44.)