Nagyvilág

Pórul jártak a verőlegények

Kétszeresen is rossz ajtón kopogtatott egy vasrudakkal felszerelkezett verőtrió Boszniában: egyrészt rossz címen, másrészt egy karatemesterén.

A három ifjút pillanatok alatt eszméletlenre verte a harcművész, a teljes trió kórházba került, ketten koponyatöréssel.

„Csak megvédtem magam, ők kezdték az egészet, én csupán befejeztem” – magyarázta a rendőröknek a Banja Lukához közeli Laktasiban lakó, 37 éves karatemester.

A verőlegények valójában elverőjük szomszédjával szerettek volna találkozni, és pusztán azért, mert feldühítette őket autóvezetésével – adta hírül az austriantimes.at című osztrák hírhonlap.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik