Nagyvilág

MKP: győzött a magyarfóbia

A nacionalizmus, a populizmus és a magyarfóbia győzelmet aratott a parlamentben a józan ész és a koalíciós összetartás felett - vélekedett Berényi József, a Magyar Koalíció Pártjának (MKP) elnöke az állampolgársági törvény módosításának szavazása kapcsán.

„A koalíció működésének szabályai továbbra sem világosak” – jelentette ki Berényi. Szerinte az MKP tudomásul vette, hogy a történtek után a Híd nem fogja támogatni a parlamentben a koalíciós javaslatokat. „A kérdés az, meddig fog ez tartani” – jegyezte meg.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik