Nagyvilág

Bombát találtak egy norvég reptéren

Kiürítették a második legnagyobb norvég város, Bergen repülőterét kedden, mert egy gyanús csomagot találtak, amely vélhetően robbanóanyagot tartalmazhat.

A helyszínre kivonultak az oslói rendőrség tűzszerészei is, hogy átvizsgálják a csomagot. A gyanús poggyászt a csomagfelvételnél vették észre, de azt egyelőre nem közölték a hatóságok, hogy milyen úti céllal adta fel a táskát tulajdonosa.

„Jelentős óvintézkedéseket vezettünk be, de egy ilyen zavaros helyzetben erre szükség is van” – mondta a bergeni rendőrség egyik vezetője.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik