Nagyvilág

Házakat rombolt le a tornádó Oklahomában

Videofelvétel jelent meg egy oklahomai kisvárosban tomboló tornádó pusztításáról. A forgószél háztetőket tépett le az Oklahoma City közelében található Hammondban.

Az amatőr felvétel készítőinek autója alig száz méterre állt a tornádótól, mikor az a szemük láttára lerombolta a közelükben lévő házakat, és kitépte a villanyoszlopokat. A veszélyes helyzet ellenére viharban senki nem sérült meg. Az eset helyszínén épp tornádószezon van, de ez a vihar erősebb volt az átlagosnál.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik