Nagyvilág

Chirac grimaszolt a csúcstalálkozó előtt

Jacques Chirac francia elnök grimaszolt a Franciaország–Óceánia csúcstalálkozó kezdete előtt a párizsi Elysée-palotában hétfőn.

Az AP hírügynökség fotósa örökítette meg a viccelődő államfőt az elnöki palotában.

Tizenhat ország államfői és külügyminiszterei második alkalommal találkoznak a francia fővárosban, hogy megvitassák a térség előtt álló politikai, gazdasági és környezetvédelmi feladatokat.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik