Nagyvilág

Ismét aktív a Merapi vulkán

A Merapi tűzhányó kráteréből forró gázok és hamu szállt fel szerda hajnalban. Kedden ezer ember menekült el a környékről.

A hetek óta működésben levő vulkán tevékenysége újra felerősödött, és továbbra is halálos fenyegetést jelent a környéken élőkre. Az előző napon mintegy 1000 ember menekült el a hegy oldalán levő otthonából. A felvétel a Yogyakarta körzetében készült.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik