Nagyvilág

Téli paralimpia: fellobbant a láng Torinóban

Tizenkét nappal a hagyományos téli ötkarikás seregszemle után ismét lobog a láng Torinóban.

Carlo Azeglio Ciampi olasz köztársasági elnök péntek este ünnepélyes keretek között megnyitotta a IX. téli paralimpiat.  A „Mozgásban a szellem” mottót viselő, jövő vasárnapig tartó viadalon 39 ország összesen 535 résztvevője küzd majd 58 számban.
Magyarországot Navratyil Sándor és Vass Ágnes monosíző révén két sportoló képviseli Torinóban.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik