A mobiltelefonokat gyártó Sony Ericsson második negyedévi adózott eredménye 75 millió euró lett. Ez nem csak az egy évvel korábbi 89 milliótól, de az elemzők 91 millió eurós várakozásától is elmarad. Eközben a vállalat forgalma 7 százalékkal 1,6 milliárd euróra nőtt. A pénteken nyilvánosságra hozott adatok szerint 11,88 millió darab telefont értékesített a Sony Ericsson idei második negyedévben, a növekedés 14 százalékos lett az egy évvel korábbihoz képest és azt is jelentette, hogy a mobilkészülékek piacán valamennyire növelni tudták részesedésüket.
- 19:00 Nyomozás indult a győri önkormányzati médiacég szerződései miatt
- 18:57 Magyar: akár kormánytag vagy Tisza Sziget-tag is lehet a következő köztársasági elnök
- 18:56 „A Sulyok Tamás-történetnek a mai nappal vége” – Galgóczi Eszter a Magyar Péter által bejelentett Tisztítótűz-műveletről
- 18:51 Foci-vb: Argentína-Ausztria 1-0 (élő)
- 18:26 Meghalt Nyakó Júlia
- 18:03 A játékosokat védi vagy a momentumot öli meg? – így hat a meccsekre a hidratációs szünet
- 18:02 Napirend után: Ki határozza meg az Orbán-korszak történelmi megítélését?
- 17:58 Kapitány István szerint 8–10 százalékkal erősebb lehetne a GDP
- 17:00 Az Egyesült Államok két hónapra felmenti Iránt az olajszankciók alól
- 16:50 Kánikula idején már nem elég lehűteni a lakást – az is számít, hogyan tesszük
- 16:37 Az Újpest leigazolta a válogatottnál elbúcsúztatott kapust
- 16:14 Novák Előd kifizetné a szivárványos zászlók Dunába dobása miatti bírságot
- 16:13 Pikó András szerint a filmesek pofátlanul olcsón használják a magyarországi forgatási helyszíneket
- 15:44 Fidesz: A miniszterelnöknek elment az esze
- 15:39 Gigantikus bűzlő hulladékhegyet hordtak össze egy autókereskedő kapuja elé a XV. kerületben, a rendőrség nyomozást indított
- 09:11 Megvan, melyik a legolcsóbb és legdrágább bank
- 12:18 Biró Ferenc Pál elmagyarázta, miért került a NER 60 ezer milliárdba
- 11:21 A kisbenzinkutasok berágtak az új kormányra, bezárással fenyegetnek
- 12:17 Több vármegyére is riasztást adtak ki felhőszakadás és zivatar veszélye miatt
- 08:58 Gyurcsány Ferenc egy nógrádi kis faluban telepedik le
- 07:20 Sarolta hercegnővel pózol apák napi fotóján Vilmos herceg: követőik szerint olyanok, mint két tojás
- 08:32 Megható levelet hagyott az öltözőben az iráni labdarúgó-válogatott
- 10:52 Lófasz fog itt folyni, nem acél
- 18:26 Meghalt Nyakó Júlia
- 05:30 Kvíz: Pest utcái a Monarchia idején – te értetted volna, miről beszélnek?
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
