Közélet

Targonca alá szorulva halt meg egy ember

Az Iszkaszentgyörgynél a felborult jármű alá került ember életét nem tudták már megmenteni.

Felborult targonca alá szorult egy ember a Fejér megyei Iszkaszentgyörgy külterületén. A szerencsétlenül járt ember a helyszínen meghalt. A műszaki mentést a székesfehérvári hivatásos tűzoltók végzik, a munkálatokat a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja – közölte a Fejér megyei katasztrófavédelem az MTI-vel.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik