Közélet

Vonattal ütközött egy kocsi Sarródnál

A kocsi vezetője megsérült.

Összeütközött egy motorvonat és egy autó a Győr-Moson-Sopron megyei Sarródnál, a Petőfi térhez közel. A vonaton egy ember utazott, neki nem esett baja, a kocsi sofőrje viszont könnyű sérüléseket szenvedett, őt a mentők ellátták.

Az autót áramtalanítani kellett. A tűzoltók visszajelzései alapján a motorvonat tovább közlekedhet, amint a rendőrök befejezték a helyszínelést – közölte a katasztrófavédelem.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik