Közélet

Szénmonoxid-méregzés Budapesten

Hárman kerültek kórházba, köztük egy gyerek.

Budapesten egy XV. kerületi, Széchenyi úti házban szenvedtek szén-monoxid-mérgezést hárman – közölte a katasztrófavédelem a honlapján.

A tájékoztatás szerint két felnőttet és egy gyermeket vittek kórházba. állapotukról nincs hír.

 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik