Közélet

Alakul az ünnepi dugó a határon

dugó (dugó)
dugó (dugó)

Több órás várakozásra készülhetnek a sofőrök a kilépő oldalon.

A torlódás oka az, hogy a szabadságra Nyugat-Európából hazatérő vendégmunkások tömegesen jelentkeznek kilépésre az országból. A hazánkból kilépő kocsisor összeér a Szerbiába belépő sorral, így a kiléptetés tovább nem gyorsítható.
A rendőrség a személyforgalmat szakaszosan engedi rá az átkelőre, a feltorlódott kocsisor egy részét Tompa irányába terelik az M5-ös autópályáról.Az egyenruhások azt javasolják a közlekedőknek, hogy eleve Tompa vagy Tiszasziget felé vegyék az irányt. Utóbbit magyar és szerbiai állampolgárok vehetik igénybe naponta 8 és 16 óra között.
A torlódás egészen az ünnepek kezdetéig megmarad. A belépő oldali forgalom jelenleg folyamatos.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik