Közélet

Elgázolt egy gyereket, majd továbbhajtott

Leányfalun történt a cserbenhagyásos gázolás.

Elgázolt egy ötéves kisfiút egy autós szombat reggel Leányfalun. A sofőr ezt követően elhajtott a helyszínről, a rendőrök azonban még a településen elfogták őt.

A gyermek csak könnyebben sérült a balesetben. Az autós ellen a szentendrei rendőrkapitányság vizsgálatot indít.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik