Közélet

Kilencven helyett 185-tel repesztett a BMW

A több mint 100 százalékos sebességtúllépés miatt 200 ezer forint bírság jár.

A nyíregyházi rendőrök még november 13-án, a déli órákban kapták lencsevégre azt a személyautót, amely a megengedett 90 kilométer/órás sebesség helyett 185-tel száguldott. A traffipax a 38-as számú főútvonalon, Gyulatanyánál, lakott területen kívül rögzítette az eseményt. A sofőrt a drasztikus sebességtúllépés miatt 200 ezer forint közigazgatási bírsággal sújtják.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik