Közélet

Lezuhant egy férfi az Alagút tetejéről

Szörnyethalt egy fiatal férfi Budapesten, az I. kerületi Clark Ádám téren kedd délelőtt, miután a Váralagút tetejéről a járdára zuhant.

A rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja az ügyet. Az első információk szerint az idegenkezűség kizárható – tette hozzá Csillag Melinda, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik