Közélet

Vége az útzárnak a 86-oson

Fél tizenegykor megnyitották Szil és Szilsárkány között lezárt 86-os utat.

Egy baleset miatt zárták le még hétfőn kilenc óra előtt teljes szélességében a főutat. Két jármű ütközött frontálisan, a szerencsétlenségnek az első jelentések szerint két súlyos sérültje van – közölte korábban Kocsis Tünde, a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik