Csányi Sándor, az OTP elnök-vezérigazgatója szeptember végén jelentette be Varsóban, hogy kezdeményezi a pénzintézet részvényeinek bevezetését a varsói tőzsdére. Csányi akkori tájékoztatása szerint a papírokat a varsói tőzsde blue-chip szegmensében, a WIG-20-ban szeretnék forgalmazni.
HungaroMet: Már most megdőlt a napi melegrekord
És még fokozódhat a helyzet.
