Kóka János, az SZDSZ elnöke közölte, hogy folytatják az egyeztetést, és azt szeretné, ha egy héten belül újra tárgyalóasztalhoz tudnának ülni, hogy minél hamarabb az Országgyűlés elé kerüljön a javaslat.
Kiderült, mikor állhat fel a Vagyonvisszaszerzési Hivatal
Előtte még társadalmi egyeztetésre bocsátják az erről szóló törvényt.
