Az Interfruct RIA névre keresztelt láncába azokat a független élelmiszerüzleteket várja, amelyek eddig nem csatlakoztak egyetlen lánchoz sem. A cég az új lánc létrehozásától azt kívánja elérni, hogy egy éven belül 2-3 százalékkal megnöveli forgalmát.
Az Interfruct számít azokra a kisebb alapterületű boltokra, amelyek eddig azért nem csatlakoztak a nagyobb láncokhoz, mert azok üzletpolitikájukban nem alkalmazkodtak a kisebb élelmiszerüzletek sajátosságaihoz. A cég ügyvezetője hangsúlyozta: nem kívánják „elcsábítani” a már lánchoz tartozó kereskedőket.
Apai örökségük elsinkófálásával vádolja az MBH-csoportot egy család, ám Mészáros Lőrincék csak legyintenek
A Kunetz család több mint másfél éve áll vitában az MBH-hoz tartozó Mitra Zrt.-vel és magával a bankkal egy szoftver miatt, melyet még néhai édesapjuk fejlesztett ki.
