A KreatívART Reklám feladata a Trendparkett weboldal arculatának kialakítása, tartalmi és kreatív koncepció kidolgozása, a szöveges és képi tartalmak előállítása, illetve a honlap teljes felépítése.
A KreatívART Reklám korábban már dolgozott külföldi ügyfelekkel, azonban az első alkalom, hogy egy német cég számára készít a cég többnyelvű (német-angol) weboldalt.
A reklámügynökség az eddigi referenciái alapján, felkérés útján kapta a feladatot a Trendparkett-től – közölte szerkesztőségünkkel az ügynökség.
„Nem űrtudomány” – miért nincs mégsem klíma a 3-as metrón?
Hiába használja naponta félmillió ember a 3-as metrót, a kocsikban még mindig nincs klíma. Utánajártunk, miért akadt el az ügy, és mikor lehet végre hűvösebb Budapest legforgalmasabb metróvonalán.