A Magyar Demokrata Fórum sajtóirodájának vezetői feladatait 2006. július 10-től Fekete Zoltán látja el – közölte az MDF vasárnap.
Fekete Zoltán – aki idén februárban távozott a Fidesz kommunikációs igazgatói posztjáról, amikor átalakult a párt kommunikációs stábja – kinevezésével kapcsolatban az MTI érdeklődésére terveiről nem kívánt nyilatkozni. Szép Zsuzsa, az MDF volt sajtófőnöke távozásának okáról annyit közölt: átalakul a párt központi kommunikációja, így szerepe véget ért.
„Ha egyetlen emberért kell menni, akkor egyetlen emberért megyünk” – így vált a könyvtárbusz szociális hálóvá a baranyai aprófalvakban
Egy napon át kísértük a pécsi könyvtárbusz stábját, amely 15 éve járja a baranyai falvakat.
