A GM-hez tartozó Saab Győrben és Székesfehérváron nyitja meg következő értékesítési pontjait, ugyanis a társaság 300-nál több autó értékesítését tervezi. Ez a jelenleginél látványosabb marketingstratégiával, a marketingköltségek duplázódásával jár.
Az eddigi sikereket a Saab a banki, gyógyszeripari szektorban érte el, és most az informatikai vállalatokat szeretné a sorba állítani, melynek megvalósítása érdekében a disztributor.hu-val kötött megállapodást. A flottakezelést az X-Rent Kft. végzi, ami várhatóan 22 százalékos kötségmegtakarítást jelent a Saab-nak.
Kijev szerint közel van Zelenszkij és Magyar Péter találkozója
A találkozó napirendje az ukránok szerint egyértelmű: a kétoldalú kapcsolatok normalizálása.
