Gőblyös István gazdasági és Hollós János igazgatásszervezési alelnök felhatalmazást kapott arra, hogy tárgyaljon az intézménynél működő érdekképviseletekkel az ez évi béremelésekről, valamint döntsön a tavalyi esztendő utolsó napjával lejárt vezetői megbízatások ügyében – közölte Gellért Kis Gábor.
Az augusztus elseje óta elnök nélkül működő közszolgálati médium két alelnökétől decemberben – saját elnökségének korábbi döntését törvénytelenek ítélve – vonta meg az átmenetileg rájuk ruházott elnöki jogköröket a Magyar Rádió Közalapítvány kuratóriuma.
A választók igazságot akarnak, nem érdekli őket, hogyan bontják le a NER-t
Határátlépés-e a Tisztítótűz-művelet? Mit üzen a képviselői mandátum 12 évben való korlátozása? És mikor fogjuk tudni, hogy már nem a NER-ben vagyunk? Papp Atilla, Pető Péter és Nagy József a Háromharmadban.
