Az idén 1,5 milliárd forint költséggel folytatódik a Felső-Tisza Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szakaszán az árvízvédelmi gátak megerősítése – jelentette be Varga Miklós, a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium ágazati helyettes államtitkára Nyíregyházán. Az összegből a Tisza jobb parti töltéseit emelik meg Vásárosnaményig – mondta Varga Miklós.
A választók igazságot akarnak, nem érdekli őket, hogyan bontják le a NER-t
Határátlépés-e a Tisztítótűz-művelet? Mit üzen a képviselői mandátum 12 évben való korlátozása? És mikor fogjuk tudni, hogy már nem a NER-ben vagyunk? Papp Atilla, Pető Péter és Nagy József a Háromharmadban.
