Az év végi adóbevételek meglepő alakulására több magyarázattal is előállt a PM.
Az szja esetében arra gyanakszanak, hogy a tervezettnél többen vettek igénybe a lakásvásárláshoz, illetve a Sulinet-programhoz kapcsolódó kedvezményeket. Elképzelhető, hogy az adózók egy része a márciusi bevallás idéjén azzal szembesül, hogy túllépte a kedvezmények igénybevételéhez kapcsolódó limiteket, ezért kénytelen lesz azt visszafizetni a költségvetésnek, ami visszamenőlegesen javítaná at egyenleget. Az áfánál a feldolgozóipari beruházások őszi felfutása miatt megugró adó-visszaigénylést sejti a tárca, míg a társasági adó esetében a vállalkozások egy része a 18-ról 16 szátalékra csökkenő adókulcs miatt valószínűleg 2004-re hozza át a nyereségét.
Sótonyi László: Itthon néhány játékost csakhamar őstehetségnek kiált ki a környezet úgy, hogy még nem tett le eleget az asztalra
Csodának tartja, hogy a felnőttválogatott a támadások és a védekezések között rendre cserélgetve is jó eredményt tudott elérni. Követendő példának tartja a horvátokat, akik a válogatottban kétszer-háromszor jobb teljesítményt nyújtanak, mint a klubjaikban. És mosolyogva csodálkozott azon, hogy nem minden játékosa tud megcsinálni egy bukfencet. Interjú az új kézikapitánnyal.
