A Fővárosi Közgyűlés csütörtökön elfogadta azt az előterjesztést, amelynek értelmében a távhőszolgáltatás díjai átlagosan 9,12 %-kal emelkednek.
Budapesti Távhőszolgáltató Rt. közleménye szerint a díjnövekedés tartalmazza a díjakba épített, fejlesztésre fordítandó hányad 3 %-ra való kiegészítését és az október hónaptól biztosított lakossági gázártámogatás (mintegy 1,4 %-os mértékű) díjmérséklő hatását. (A fejlesztési díjrész a legutóbbi, 2001. október 1-jei díjmegállapításkor csökkent 3%-ról 1%-ra).
Kezdeményezi Sulyok Tamás mandátumának megszüntetését, Polt Pétert nyugdíjba küldi a Tisza, a képviselői mandátum 12 évig tarthat
Kövessék velünk az eseményeket élő szöveges tudósításunkban!
