Véglegesen befejeződött a biztosítók privatizációja, miután az elmúlt héten a többségi tulajdonos müncheni székhelyű Allianz AG Holding megvásárolta a Hungária Biztosító (HB) ÁPV Rt.-tulajdonban lévő 9,2 százaléknyi részvénycsomagját. Ezzel a német társaság lett a biztosító 100 százalékos tulajdonosa. A HB a magyar biztosítási piacon a legnagyobb részesedéssel rendelkező társaság: tavalyi díjbevétele alapján a piac 35 százalékát tudhatja magáénak, vezető helyet foglal el például a gépjármű-biztosítások és az ipari biztosítások területén. A társaság az idei első félévben közel 25 milliárd forintnyi bevételre tett szert, ami valószínűsíti, hogy az év végére teljesítik az előzetesen tervezett 50 milliárd forintos díjbevételt.
- 01:05 FIFA-színjátéktól egy véget ért átokig – így írtak a mexikói lapok a kedvencek vb-sikeréről
- 23:32 Szívrohamot kapott egy szurkoló a vb nyitómérkőzése előtt
- 23:22 „Totálisan traumatizált az a Shakira, aki nem is Shakira” – tényleg nem a kolumbiai énekesnő lépett fel a vb-megnyitón?
- 22:07 Kínos jelenettel indult a köztévé vébéközvetítése
- 21:29 Lemondott Pásztó polgármestere
- 21:22 A nagy visszatérés: újra José Mourinho a Real Madrid vezetőedzője
- 21:21 Szeptember végéig maradhat érvényben a jelzáloghitelek referencia-kamatstopja
- 21:18 A nap legfontosabb hírei - 2026.06.11.
- 21:03 A 2022-es vb megmutatta, merre tart a futball – az idei torna még tovább viheti ezt a forradalmat
- 21:02 Riasztani kellett a Gripeneket egy izraeli utasszállító miatt
- 20:48 Horváth Éva hazaköltözött, fiai továbbra is Balin járnak iskolába
- 20:40 Buda Péter lesz a kormány nemzetbiztonsági szakmai vezetője
- 20:30 Két gól és történelmi három piros lap a focivébé nyitómeccsén
- 20:22 Áramütést szenvedett egy gyerek, aki egy vasúti szerelvényre mászott fel Várpalotán
- 19:59 Megjelent a mohácsi Duna-hídról szóló kormányhatározat
- 19:01 Orbán kalapáccsal állt bele a NENYI-háborúba
- 12:39 Matolcsy György 170 millió forinttal távozott a jegybankból – belső vizsgálat indult
- 23:22 „Totálisan traumatizált az a Shakira, aki nem is Shakira” – tényleg nem a kolumbiai énekesnő lépett fel a vb-megnyitón?
- 12:19 Bejelentést tett a Tisza szabolcsi képviselője, Hankóék 400 milliót lapátoltak ki csak egy megyében fideszes egyesületeknek
- 15:57 Elkezdődött az El Niño
- 08:46 Az aranykonvojügy ügyvédje: Terrorcselekményben való részesség is felmerülhet Sulyok Tamás esetében
- 17:29 Galéria: Az eltűnő paraszti világ a Hemző-díj idei nyertesének fotóin
- 17:52 Új parancsnoka van a Készenléti Rendőrségnek
- 11:02 Tájékoztató Magyarral: szuperhatóság, működő vagyonadó, Rogán, a feltaláló és a gödöllői V4-csúcstalálkozó
- 18:03 Török Gábor: Magyar jutalomjátékának indult Sulyok lemondatása, de egyre neccesebb
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
