Erős Antónia az Én és a pénz című műsorban vendégeskedett, szemlézte az Index. Az RTL híradósa a pénzhez való viszonyáról beszélt, elárulta például, hogy tinédzserként mit dolgozott.
Én nagyon jól éltem mondjuk 14–18 éves korom között, mert akkor még esküvőkön és temetéseken szavaltam meg orgonáltam. A temetéseken nagyon jól kerestem…
A jól fizető állást így szerezte:
Az anyukám barátnőjének köszönhetően, aki egyébként anyakönyvvezető volt Szigetváron, éveken keresztül megvolt a zsebpénzem, és abból tudtam nyaralni, utazgatni. Tudtam venni magamnak ezt-azt, tehát nagyon nem szorultam arra, hogy anyuék zsebpénzt adjanak.
