Élet-Stílus

Csak felmegyünk, megkóstolja és már húzok is a francba – Katz Dávid idegenekkel próbált reggelizni

24.hu
24.hu
Riporterünknek magányos reggelizés közben őrült gondolata támadt: elég volt a szóló étkezésből, ő márpedig felmegy idegenekhez reggelizni. Hárman is beengedték.

Katz bearanyozta pár embernek a napját, legalábbis ő így gondolta:

Szponzorált tartalom

A videó a Nestlé Hungária Kft. támogatásával készült.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik