Élet-Stílus

„Ha bárki is azt gondolná, hogy apa a sztár otthon, nagyon téved” – Azahriah-val és Desh-sel fotózkozdtak Majka fiai

TV2 és Schumy Csaba
TV2 és Schumy Csaba
Székesfehérváron találkoztak kedvenceikkel.

Majka a minap az Instagramon mutatott fotókat a fiairól, akik éppen a kedvenc magyar előadóik oldalán pózoltak a székesfehérvári FEZEN fesztiválon: Marián és Olivér a hétvégén Azahriah-tól és Desh-től kért közös képet.

Ha bárki is azt gondolná, hogy apa a sztár otthon, az nagyon téved

– írta az fotók mellett Majka.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Peter Majoros (@majesz187) által megosztott bejegyzés

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik