Élet-Stílus

Botoxoltatott, most azzal csúfolják, hogy kopoltyúja van

Az amerikai nő először vette igénybe a kezelést, a mellékhatással nem számolt.

Az amerikai Shelby Hooks rendszeresen csikorgatta a fogait, ezért eldöntötte, hogy botoxot fecskendeztet az állkapcsába, hogy megszűnjön a probléma.

A beavatkozás után azonban egy csomó jelent meg az arca egyik oldalán – írja a Daily Mail.

Hooks teljesen kiborult és ez csak fokozódott, miután megmutatta az arcát a követőinek.

@shelby.kight What is happening with my masseter Botox?! #botox #botoxfail #dysport #dysportfail #nurseinjector #botoxadvice #botoxhelp #masseterbotox #massetermuscle #plasticsurgery #medspa ♬ original sound - Shelby Hooks

Közzétett egy videót a TikTokon, amelyben megmutatta a szokatlan mellékhatást.

 Először csinálok botoxot, és ez nem tűnik normálisnak. Kicsit ki vagyok akadva

– mondta Hook, aki el is magyarázta, hogy nem kozmetikai okokból botoxoltatott, hanem a fogcsikorgatást próbálta ellensúlyozni a kezeléssel, mivel túl erősek voltak az állkapcsai.

A felvételt eddig már közel 100 ezerszer nézték meg, Hook pedig nem hogy megnyugodott, de még kellemetlenebb lett számára a történet a kommentelők hozzászólásai miatt.

Az egyik felhasználó azt írta, bizonyos szögből úgy néz ki a csomó, mintha kopoltyúja lenne Hooksnak.

Anusha Dahan kaliforniai szakember korábban az Instagramon elmondta, hogy a kis csomó a botox rövidtávú mellékhatása, ami kezelés után pár nappal jelentkezik.

Ez általában akkor fordul elő, ha a toxin adagja kicsi, vagy nem kezelték teljesen mindhárom izomréteget

– írta.

A szakértő szerint két hét után el kell múlnia mellékhatásnak, ha nem így történik, újabb beavatkozásra van szükség.

Ajánlott videó