Élet-Stílus

Most örökbe fogadhat egy igazi rendőrkutyát

10 év szolgálat után nyugdíjba megy Tabi, a rendőrkutya, úgyhogy most a Magyar Rendőrség keres neki szerető új gazdát – ezt Twitterükön tették közzé.

Tabi nemcsak csodálatos külsejű, hanem nagyon jól képzett állat, egy igazi főnyeremény!

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik