Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2011. 03. 26. 20:44

A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Keleti csoportját vezető Nyíregyháza 1-0-ra nyert az Orosháza vendégeként a 19. forduló szombati játéknapján.

Forma-1

Ausztrál Nagydíj, időmérő:
1. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:23.529
2. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:24.307
3. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:24.395
4. Jenson Button (brit, McLaren) 1:24.779
5. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) 1:24.974
6. Vitalij Petrov (orosz, Renault) 1:25.274
7. Nico Rosberg (német, Mercedes) 1:25.421
8. Felipe Massa (brazil, Ferrari) 1:25.599
9. Kobajasi Kamui (japán, Sauber) 1:25.626
10. Sebastien Buemi (svájci, Toro Rosso) 1:27.066

A 2. szakasz kiesői:
11. Michael Schumacher (német, Mercedes) 1:25.971
12. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) 1:26.103
13. Sergio Pérez (mexikói, Sauber) 1:26.108
14. Paul di Resta (brit, Force India) 1:26.739
15. Pastor Maldonado (venezuelai, Williams) 1:26.768
16. Adrian Sutil (német, Force India) 1:31.407
17. Rubens Barrichello (brazil, Williams) – idő nélkül

Az 1. szakasz kiesői:
18. Nick Heidfeld (német, Renault) 1:27.239
19. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) 1:29.254
20. Jarno Trulli (olasz, Lotus-Renault) 1:29.342
21. Timo Glock (német, Virgin) 1:29.858
22. Jérome D’Ambrosio (belga, Virgin) 1:30.822

Vitantonio Liuzzi (olasz, Hispania) 1:32.978
Narain Karthikeyan (indiai, Hispania) 1:34.293

Liuzzi és Karthikeyan a 107 százalékos határon túli időt ért el.

Jégkorong

Ob I, döntő, 4. mérkőzés:
Sapa Fehérvár AV19-Dab.Docler Dunaújváros 9-4
A párharc végeredménye: 4-0, a Fehérvár javára.

NHL:
Buffalo Sabres-Florida Panthers 4-2
Atlanta Thrashers-Vancouver Canucks 1-3
Ottawa Senators-Washington Capitals 2-0
Pittsburgh Penguins-New Jersey Devils 1-0, szétlövéssel
Tampa Bay Lightning-Carolina Hurricanes 3-4

Kézilabda

Férfi NB I:
Tatabánya-Carbonex – Mezőkövesd 32-20

Női NB I:
Dunaújváros Regale Klíma – Budapest Bank-Békéscsaba 25-30
Alcoa FKC-RightPhone – Veszprém-Barabás 30-26
ÉTV-Érd – DVSC-Korvex 26-32

Férfi BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Pick Szeged – Flensburg-Handewitt (német) 26-27

Kosárlabda

Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés:
Bajai NKK-Pécs 2010 55-82
A párharc végeredmény: 2-0, a Pécs javára.

Férfi NB I:
Zalakerámia-ZTE KK – MJUS-Fortress Körmend 82-73
Albacomp-Factum Sport Debrecen 95-75
Szolnoki Olaj-Atomerőmű SE 91-82
Falco – Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák 115-102
T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE – Salgótarján 104-72
Soproni KC – Pécsi VSK-PANNONPOWER 78-90
Kaposvári KK – Marso-Vagép NYKK 117-78

NBA:
Los Angeles Lakers-Los Angeles Clippers 112-104
Miami Heat-Philadelphia 76ers 111-99
Orlando Magic-New Jersey Nets 95-85
Chicago Bulls-Memphis Grizzlies 99-96
Indiana Pacers-Sacramento Kings 93-110
New York Knicks-Milwaukee Bucks 96-102
Boston Celtics-Charlotte Bobcats 81-83
Phoenix Suns-New Orleans Hornets 100-106
Denver Nuggets-Washington Wizards 114-94
Cleveland Cavaliers-Detroit Pistons 97-91
Golden State Warriors-Toronto Raptors 138-100
Portland Trail Blazers-San Antonio Spurs 98-96
Oklahoma City Thunder-Minnesota Timberwolves 111-103

Labdarúgás

Eb-selejtező
A csoport:
Németország-Kazahsztán 4-0

B csoport:
Írország-Macedónia 2-1
Andorra-Szlovákia 0-1
Örményország-Oroszország 0-0

D csoport:
Albánia-Fehéroroszország 1-0
Bosznia-Hercegovina – Románia 2-1

G csoport:
Bulgária-Svájc 0-0
Wales-Anglia 0-2

F csoport:
Málta-Görögország 0-1
Izrael-Lettország 2-1
Grúzia-Horvátország 1-0

H csoport:
Norvégia-Dánia 1-1
Ciprus-Izland 0-0

Barátságos mérkőzések:
Jamaica-Venezuela 0-2
Panama-Bolívia 2-0
Kuvait-Jordánia 1-1
Irak – Észak-Korea 2-0
Ecuador-Kolumbia 0-2
Portugália-Chile 1-1
Mexikó-Paraguay 3-1

Ligakupa, elődöntő, 1. mérkőzés:
ZTE FC-Paksi FC 1-2

Gálamérkőzés:
Újpest FC-Górnik Zabrze (lengyel) 2-1

NB II, Keleti csoport:
Diósgyőri VTK-Vecsés 1-0
Újpest FC II-Kazincbarcika 2-2
Hajdúböszörmény-MTK II 0-0
Cegléd-Makó 6-0
Orosháza-Nyíregyháza 0-1
REAC – DVSC-DEAC 0-0
Békéscsaba-Bőcs 4-0

Nyugati csoport:
Pécsi MFC-Videoton FC II 0-1
Budaörs-Ajka 1-0
Baja-BKV Előre 2-1
Kaposvölgye-Gyirmót 0-2
Győri ETO FC II-Tatabánya 1-0
Szigetszentmiklós-Veszprém 2-1

Lovassport

Díjugrató Mesterek Tornája, Kaposvár
Arany kör, I. forduló (25 induló):
1. Técsy Attila (magyar, Peron) 0 hibapont – 29,77 másodperc
2. Cser Attila (magyar, Laura) 0 – 31,37
3. Lukas Koza (lengyel, El Camp) 0 – 32,02.

6-7 éves lovak versenye, II. forduló (39 induló):
1. Paulina Koza (lengyel, Chelsea Blue) 0 – 20,59 mp
2. Técsy Attila (magyar, Adél) 0 – 20,69
3. Cser Attila (magyar, Colombo) 0 – 20,77.

Bronz kör, II. forduló (53 induló):
1. Mráz Tamás (magyar, Maxim Mokka) – 0 – 48,66 mp
2. Svetlana Kocikova (szlovák, Henri de Here) 0 – 49,74
3. Natalie Crnkova (cseh, Uratine) 0- 50,14.

Tenisz


Miami, női torna, 2. forduló:
Peng (kínai)-Kuznyecova (orosz, 11.) 6:3, 6:1
Dulgheru (román, 26.)-Larsson (svéd) 6:2, 6:1
Medina Garrigues (spanyol)-Vesznyina (orosz) 6:3, 6:4

Zvonarjova (orosz, 3.)-Szafina (orosz) 3:6, 6:3, 6:2
Schiavone (olasz, 5.)-Kerber (német) 6:4, 6:4
Azarenka (fehérorosz, 8.)-Hradecka (cseh) 7:5, 4:6, 6:0
Razzano (francia)-Kanepi (észt, 14.) 6:3, 7:6 (7-5)
Bartoli (francia, 15.)-Morita (japán) 6:3, 2:6, 6:1
Ivanovic (szerb, 19.) – Date-Krumm (japán) 6:2, 6:0
Kirilenko (orosz, 24.)-Mirza (india) 5:7, 6:3, 6:0
Martinez Sanchez (spanyol, 27.)-Tatisvili (grúz) 6:1, 6:4
Dominguez Lino (spanyol)-Pironkova (bolgár, 31.) 5:7, 6:3, 6:4

Női páros, 1. forduló:
Mattek-Sands, Shaughnessy-Szávay, Bacsinszky 6:4, 6:3

Miami, férfi torna, 2. forduló:
Federer (svájci, 3.)-Stepanek (cseh) 6:3, 6:3
Juzsnyij (orosz, 13.)-Lu (tajvani) 6:1, 6:0
Tsonga (francia, 15.)-Gabasvili (orosz) 6:3, 6:7, 6:3
Lopez (spanyol)-Chela (argentin, 26.) 7:6, 3:6, 6:4
Monaco (argentin, 32.)-Sztahovszkij (ukrán) 6:4, 6:7, 6:4

Djokovics (szerb, 2.)-Isztomin (üzbég) 6:0, 6:1
Bogomolov (amerikai)-Murray (brit, 5.) 6:1, 7:5
Ferrer (spanyol, 6.)-Kunyicin (orosz) 6:2, 6:1
Andujar (spanyol)-Verdasco (spanyol, 9.) 3:6, 7:6, 6:4
Granollers (spanyol)-Wawrinka (svájci, 12.) 6:0, 6:7, 6:3
Gasquet (francia, 17.)-Lorenzi (olasz) 6:2, 6:3
Querrey (amerikai, 19.)-Kukuskin (kazah) 6:3, 6:2
Blake (amerikai)-Bellucci (brazil, 27.) 2:6, 6:4, 7:6
del Potro (argentin)-Kohlschreiber (német, 29.) 6:7, 6:4, 7:5
Isner (amerikai, 30.)-Andrejev (orosz) 6:4, 5:7, 7:6

Triatlon

Vk, Mooloolaba, férfiak:
1. Brad Kahlefeldt (ausztrál) 1:51:52

10. Fecskovics Attila 1:52:48
40. Pocsai Balázs 1:54:22
50. Rendes Csaba 1:55:02
63. Bajai Péter 1:56:33

Vízilabda

Euroliga, 3. forduló:
Pro Recco- TEVA-Vasas-UNIQA 12-6

Férfi ob I:
Bodrogi Bau-Szentesi VK – ASI 12-5 (3-0, 3-2, 3-1, 3-2)
OSC – BVSC-Zugló 10-15 (3-5, 4-3, 2-4, 1-3)
Szeged-Beton VE – Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP 8-7
FTC-Fisher Klíma – Groupama-Honvéd 7-8
UTE – PVSK-Fűszért 9-8

Női Eb-selejtező:
Magyarország-Franciaország 14-7

Vívás

Női tőr Vk, Budapest
A döntőben:
Gruchala-Birjukova 15-14

A végeredmény:
1. Sylwia Gruchala (lengyel)
2. Julija Birjukova (orosz)
3. Jeon Hi Szuk (dél-koreai)
3. Nam Hjun Hi (dél-koreai)

13. Mohamed Aida
30. Varga Gabriella
68. Berta Adrienn
73. Czeglédy Edina
94. Varga Katalin
102. Volosinovszky Linda
110. Dinya Alexandra
113. Kreiss Fanny
123. Faragó Fruzsina
127. Hajdú Melinda
132. Lupkovics Dóra
141. Orosházi Csilla
143. Varga Zsófia
144. Tóth Anna
146. Sági Dóra
147. Horváth Andrea
151. Batár Borbála
167. Zsáry Noémi

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.