Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények: Vadócz betalált

admin
admin

2011. 03. 20. 20:54

A magyar válogatott középpályás csapata, az Osasuna harmadik gólját jegyezte a Hercules otthonában rendezett bajnokin. A vendégek 4-0-ra nyertek Alicantéban.

Atlétika

Róma Marathon
Férfiak:
1. Chumba Kiptolo (kenyai) 2:08:43
2. Amda Gena (etióp) 2:09:20
3. Dawit Abdulahi (etióp) 2:09:41
Nők:
1. Dado Firehiwot (etióp) 2:24:10
2. Tesema Haftu (etióp) 2:26:18
3. Lema Haile (etióp) 2:27:37

Szöul Marathon

Férfiak:
1. Abderrahim Goumri (marokkói) 2:09:11
2. Dzsong Dzsin Hjuk (dél-koreai) 2:09:28
3. Oleg Kulkov (orosz) 2:10:13

Mezeifutó-vb, Punta Umbría
Nők (8 km):
1. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (kenyai) 24:58
2. Linet Chepkwemoi Masai (kenyai) 25:07
3. Shalane Flanagan (amerikai) 25:10
A csapatversenyben: 1. Kenya 15 pont, 2. Etiópia 29, 3. Egyesült Államok 57
Férfiak (12 km):
1. Imana Marga (etiópiai) 33:50
2. Paul Kipngetich Tanui (kenyai) 33:52
3. Vincent Kiprop Chepkok (kenyai) 33:53
A csapatversenyben: 1. Kenya 14 pont, 2. Etiópia 38, 3. Uganda 49

Jégkorong

Ob I, elődöntő, 4. mérkőzés:
Vasas-Dab.Docler Dunaújváros 2-3
A párharc végeredménye: 3-2 a Dunaújváros javára.

NHL, alapszakasz:

Minnesota Wild-Columbus Blue Jackets 4-5 – h.u.
Ottawa Senators-Tampa Bay Lightning 3-2 – h.u.
Florida Panthers-NY Islanders 3-4 – sz.l.
Buffalo Sabres-Atlanta Thrashers 8-2
Toronto Maple Leafs-Boston Bruins 5-2
Dallas Stars-Philadelphia Flyers 2-3 – sz.l.
Nashville Predators-Detroit Red Wings 3-1
Edmonton Oilers-Colorado Avalanche 2-3 – sz.l.
San Jose Sharks-St. Louis Blues 5-3
LA Kings-Anaheim Ducks 1-2 – h.u.

Kézilabda

Női BL, középdöntő, II. csoport, 6. (utolsó forduló):
Győri Audi ETO-Larvik (norvég) 18-24
Végeredmény:
1. GYŐRI AUDI ETO KC 10 pont, 2. Larvik 10* 3. Dinamo Volgográd 4, 4. Leipzig 0

Női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó:

Vác-Holstebrö (dán) 28-29
Továbbjutott: a Holstebrö, kettős győzelemmel.

Férfi NB I:
Kecskemét-Balatonfüred 26-28

Női NB I:
Veszprém-Dunaújváros 36-28

Kosárlabda

Női MK-döntő
Döntő:
Euroleasing Sopron-Pécs 73-67
Bronzmérkőzés:
Lami-Véd Győr – ZTE NKK 89-87

Női NB I, rájátszás, a 9-12. helyért:
Vasas-Csata – BSE-FCSM 60-51

NBA, alapszakasz:

LA Clippers-Cleveland Cavaliers 100-92
Miami Heat-Denver Nuggets 103-98
Memphis Grizzlies-Indiana Pacers 99-78
New Orleans Hornets-Boston Celtics 85-89
San Antonio Spurs-Charlotte Bobcats 109-98
Portland Trailblazers-Philadelphia 76ers 110-101

Labdarúgás

NB I:
Újpest-MTK Budapest 2-1

NB II

Keleti csoport:
MTK Budapest-Kazinbarcika 2-1
DVSC II-Orosháza 5-1
Makó-Mezőkövesd 0-1
Az élcsoport:
1. Nyíregyháza Spartacus 41 pont, 2. Diósgyőri VTK 38, 3. Mezőkövesd 37
Nyugati csoport:
BKV Előre-Ajka 1-0
Ferencváros II-Pécs 0-2
Az élcsoport:
1. Pécsi MFC 39, 2. Videoton FC II 37, 3. Gyirmót 36

Anglia, Premier League:
Sunderland-Liverpool 0-2
Chelsea-Manchester City 2-0

Franciaország, Ligue 1:
Caen – Arles-Avignon 2-0
Monaco-Nancy 0-1

Hollandia, Eredivisie:
Den Haag-Ajax 3-2
Excelsior-Twente 0-2
PSV Eindhoven-Utrecht 1-0
Roda JC-Feyenoord 3-0

Németország, Bundesliga:
Leverkusen-Schalke 2-0
Stuttgart-Wolfsburg 1-1

Olaszország, Serie A:

Fiorentina-Roma 2-2
Bari-Chievo 1-2
Bologna-Genoa 1-1
Inter-Lecce 1-0
Juventus-Brescia 2-1
Sampdoria-Parma 0-1
Udinese-Catania 2-0

Spanyolország, Primera División:
Deportivo La Coruna-Levante 0-1
Hercules-Osasuna 0-4
Malaga-Espanyol 2-0
Santander-Real Sociedad 2-0
Sporting Gijon-Almeria 1-0
Bilbao-Villarreal 0-1

Argentína, Clausura:

Quilmes-Independiente 1-1
Godoy Cruz-Lanús 2-0
All Boys-Colón 0-2
Arsenal-River Plate 1-1

Brazília, Paulista A1:
Noroeste-Ponte Preta 1-0
Portuguesa-Mirassol 4-1
Botafogo-Ribeirao-Paulista FC 2-1
Bragantino-Santos 2-1
Santo Andre-Oeste FC 2-2

Röplabda

Férfi Extraliga, negyeddöntő, 2. mérkőzés:
Dági KSE – Vegyész RC-Kazincbarcika 1-3
Továbbjutott: a Kazincbarcika, 2-0-ás összesítéssel.
MAFC-BME-Dunaferr SE 0-3
Továbbjutott: a Dunaferr, 2-0-ás összesítéssel
Veszprémi RC-Kecskeméti SE 0-3
Továbbjutott: a Kecskemét 2-0-ás összesítéssel.
Csepel-Kaposvár 0-3
Továbbjutott: a Kaposvár 2-0-ás összesítéssel.
Az elődöntő párosítása: Kaposvár-Kazincbarcika, Kecskemét-Dunaferr

Síugrás

Vk-verseny, Planica:
1. Kamil Stoch (lengyel) 217,3 pont (215,5 m)
2. Robert Kranjec (szlovén) 215,0 (224,5)
3. Adam Malysz (lengyel) 203,6 (216,0)
A sírepülő vk végeredménye 7 viadal alapján:
1. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 475 pont, 2. Martin Koch (osztrák) 387, 3. Thomas Morgenstern (osztrák) 378
A síugró vk végeredménye 26 verseny után:
1. Morgenstern 1757, 2. Simon Ammann (svájci) 1364, 3. Malysz 1163

Tenisz

Indian Wells, férfi torna, elődöntő:
Nadal (spanyol, 1.)-Del Potro (argentin) 6:4, 6:4
Djokovics (szerb, 3.)-Federer (svájci, 2.) 6:3, 3:6, 6:2

Vízilabda

Férfi Ob I:
ZF-Eger – Vasas 6-5

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

Miniature figures near Bitcoin physical coin. Futures on Bitcoins increased by more than 20% after their American debut on the Chicago Cboe Futures Exchange.  (Photo by Manuel Romano/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.