Élet-Stílus

Keddi eredmények

admin
admin

2011. 03. 08. 23:35

Mark Webber, a Red Bull Racing ausztrál versenyzője érte el a legjobb időt kedden, a Forma-1-es csapatok barcelonai tesztelésének első napján.

Forma-1

Barcelona, teszt, 1. nap:
1. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:22.544 – 97 kör
2. Jenson Button (brit, McLaren) 1:22.910 – 74
3. Vitalij Petrov (orosz, Renault) 1:22.937 – 27
4. Sergio Pérez (mexikói, Sauber) 1:24.117 – 90
5. Nick Heidfeld (német, Renault) 1:24.735 – 20
6. Paul di Resta (brit, Force India) 1:25.039 – 38
7. Davide Valsecchi (olasz, Lotus) 1:25.406 – 50
8. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) 1:26.004 – 48
9. Nico Hülkenberg (német, Force India) 1:26.030 – 31
10. Luiz Razia (brazil, Lotus) 1:26.723 – 29
11. Jérome D’Ambrosio (belga, Virgin) 1:32.060 – 57

Jégkorong

Ob I, középszakasz:
Miskolci Jegesmedvék – Vasas 5-2
Dab.Docler Dunaújváros – FTC-Orangeways 8-5
Sapa Fehérvár AV19 – Újpest 1-3

NHL:
Los Angeles Kings-Dallas Stars 3-4, h.u.
Tampa Bay Lightning-Washington Capitals 1-2, szétlövéssel
St. Louis Blues-Columbus Blue Jackets 5-4, szétlövéssel

Kézilabda

Női NB I:
Újbuda – FTC-Rail Cargo Hungaria 22-32

Kosárlabda

Női Euroliga All Star:
Európán kívüli válogatott-Európai válogatott 116-85
Az Európán kívülieket Rátgéber László vezette edzőként.

NBA:
New York Knicks-Utah Jazz 131-109
Charlotte Bobcats-Los Angeles Clippers 87-92
Orlando Magic-Portland Trail Blazers 85-89
Memphis Grizzlies-Oklahoma City Thunder 107-101
Minnesota Timberwolves-Dallas Mavericks 105-108
Chicago Bulls-New Orleans Hornets 85-77
Sacramento Kings-Houston Rockets 101-123

Labdarúgás

BL, nyolcaddöntő, visszavágók:
FC Barcelona (spanyol)-Arsenal (angol) 3-1
Továbbjutott: a Barcelona, 4-3 összesítéssel.

Sahtar Donyeck (ukrán)-AS Roma (olasz) 3-0
Továbbjutott: a Sahtar, 6-2-es összesítéssel.

Magyar Kupa, negyedöntő, első mérkőzések:
Újpest-Kaposvár 2-3
MTK-Zalaegerszeg 0-0

NB I:
Szolnoki MÁV FC-Lombard Pápa 2-2
DVSC-TEVA – Paksi FC 2-1

Argentin bajnokság (Clausura):
Arsenal-Independiente 3-0

Műugrás

Eb, Torino, csapatverseny:
1. Julija Koltunova, Ilja Zaharov (orosz) 411,0 pont
2. Audrey Labeau, Matthieu Rosset (francia) 408,60
3. Olena Fedorova, Olekszandr Gorskovozov (ukrán) 358,40

9. Kormos Villő, Turi Marcell 286,25

Sílövészet

Vb, Hanti-Manszijszk, férfi 20 km:
1. Tarjei Bö (norvég) 48:29.9 p/1 lőhiba
2. Makszim Makszimov (orosz) 40.0 mp hátrány/0
3. Christoph Sumann (osztrák) 45.5 mp h./1

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.