Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2011. 03. 06. 21:17

A sorozatban hétszeres vb-győztes, címvédő Sébastien Loeb nyerte vasárnap a Mexikó-ralit, az idei világbajnoki sorozat második állomását.

Alpesi sí

Vk-verseny, Kranjska Gora
Férfi műlesiklás:
1. Mario Matt (osztrák) 1:49.14 (1. futam: 53.93/2.: 55.21)
2. Axel Bäck (svéd) 1:49.23 (53.70/55.53) és
Nolan Kasper (amerikai) 1:49.23 (54.06/55.17)
A szakági Vk állása 9 verseny után:
1. Kostelic 478
pont, 2. Jean-Baptiste Grange (francia) 442, 3. André Myhrer (svéd) 383
Az összetett Vk állása 31 verseny után:
1. Ivica Kostelic (horvát) 1307 pont, 2. Didier Cuche (svájci) 725, 3. Aksel Lund Svindal (norvég) 722

Vk-verseny, Tarvisio

Női szuper-óriásműlesiklás:
1. Lindsey Vonn (amerikai) 1:21.75
2. Julia Mancuso (amerikai) 1:21.98
3. Maria Riesch (német) 1:22.25
A szakági Vk állása 6 verseny után:
1. Vonn 560 pont (már győztes), 2. Riesch 389, 3. Mancuso 315
Az összetett Vk állása 29 verseny után:
1. Riesch 1676, 2. Vonn 1580, 3. Tina Maze (szlovén) és Elisabeth Görgl (osztrák) 893-893

Atlétika

Mezeifutó-verseny, Lisszabon
Nők (6 km):
1. Kálovics Anikó 19:38
2. Fionnuala Britton (ír) 19:43
3. Ana Dias (portugál) 20:07
Férfiak (10 km):
1. Kiprono Menjo (kenyai) 30:21 p
2. Manuel Damiao (portugál) 30:31
3. Licinio Pimentel (portugál) 30:38

Téli dobó Ob, Szombathely
Kalapácsvetés:
1. Pars Krisztián 78,93 m
2. Németh Kristóf 74,17
3. Hudi Ákos 69,42

Autó-motor

Vb, Mexikór-rali
Végeredmény:
1. Loeb, Elena (francia, Citroen DS3) 3:53:17.0
2. Hirvonen, Lehtinen (finn, Ford Fiesta RS) +1:38.4
3. Latvala, Anttila (finn, Ford Fiesta RS) +2:23.9

Északi sí

Vb, Oslo
Sífutás, férfi szabadstílusú 50 km:
1. Petter Northug (norvégia) 2:08:09.0
2. Makszim Vilegzsanyin (orosz) +1.7
3. Tord Asle Gjerdalen (norvég) +6.3

Jégkorong

Ob I, középszakasz:
Vasas-Docler Dunaújváros 2-0
FTC-Fehérvár farm 4-5
Újpest-Miskolci Jegesmedvék 4-11
Az állás: 1. Vasas 34 pont, 2. Dunaújváros 30, 3. FTC 20, 4. Miskolc 18, 4. Fehérvár 15, 6. Újpest 3
Az első három helyezett jut az elődöntőbe, ahol csatlakozik a mezőnyhöz az osztrák ligából átkerült Fehérvár.

NHL, alapszakasz:

NY Islanders-St. Louis Blues 5-2
Philadelphia Flyers-Buffalo Sabres 3-5
LA Kings-Vancouver Canucks 1-3
Boston Bruins-Pittsburgh Penguins 2-3 – h.u.
Toronto Maple Leafs-Chicago Blackhawks 3-5
Tampa Bay Lightning-Montreal Canadiens 2-4
Atlanta Thrashers-Florida Panthers 4-3 – h.u.
Phoenix Coyotes-Detroit Red Wings 5-4 – sz.l.
Colorado Avalanche-Edmonton Oilers 1-5
San Jose Sharks-Dallas Stars 2-3

Kézilabda

Férfi BL, 10. (utolsó) forduló, B csoport:
Montpellier (francia)-MKB Veszprém 30-24

C csoport:
Aalborg (dán)-Pick Szeged 34-30
Végeredmény:
1. Csehovszki Medvegyi 14 pont, 2. Valladolid 13, 3. Pick Szeged 10, 4. Schaffhausen 9, 5. Dinamo Minszk 8, 6. Aalborg 6
Az első négy helyezett továbbjutott a nyolcaddöntőbe, amelynek sorsolását hétfőn tartják.

Női BL, középdöntő, 4. forduló, II. csoport:

HC Leipzig (német)-Győri Audi ETO KC 24-29
Az állás: 1. Győr 8 pont, 2. Larvik 6, 3. Volgográd 2, 4. HC Leipzig 0
I. csoport:
Krim Ljubljana (szlovén)-Podgorica (montenegrói) 36-40
Oltchim Valcea (román)- Itxako Navarra (spanyol) 22-25
Az állás: 1. Navarra 6, 2. Podgorica 4 (118-117), 3. Valcea 4 (99-98), 4. Ljubljana 2
A csoportokból első két helyezett jut az elődöntőbe.

Kosárlabda

Férfi NB I:
Debrecen – Pécsi VSK 94-100

Női NB I:

Euroleasing Sopron-Lami Véd Győr 78-62

NBA, alapszakasz:

New Jersey Nets-Toronto Raptors 137-136 – h.u.
Washington Wizards-Minnesota Timberwolves 103-96
Houston Rockets-Indiana Pacers 112-95
Utah Jazz-Sacramento Kings 109-102
Portland Trailblazers-Charlotte Bobcats 93-69
LA Clippers-Denver Nuggets 100-94

Labdarúgás

NB I:
Honvéd-Ferencváros 0-1

NB II

Keleti csoport:
DVSC II – Mezőkövesd 0-1
Az élcsoport: 1. Nyíregyháza Spartacus 37 pont/16 mérkőzés, 2. Mezőkövesd 33/16, 3. Dunakanyar-Vác 32/16
Nyugati csoport:
Ferencváros II-Baja 4-1
Videoton FC II-Ajka 1-2
Az élcsoport: 1. Pécs 35/16, 2. Gyirmót 33/16, 3. Videoton FC II 31/16

Anglia, Premier League:

Liverpool-Manchester United 3-1
Wolverhampton-Tottenham 3-3

Franciaország, Ligue 1:
Lyon-AC Arles-Avignon 5-0
Stade Brest-Bordeaux 1-3

Hollandia, Eredivisie:
Heerenveen- Feyenoord 0-1
Utrecht-Roda Kerkrade 1-1
Groningen-Heracles 1-4
Ajax-Alkmaar 4-0

Németország, Bundesliga:
Hamburg-Mainz 2-4
Freiburg-Werder Bremen 1-3

Olaszország, Serie A:

Sampdoria-Cesena 2-3
Bologna-Cagliari 2-2
Chievo-Parma 0-0
Fiorentina-Catania 3-0
Inter-Genoa 5-2
Napoli-Brescia 0-0
Udinese-Bari 1-0
Lazio-Palermo 2-0

Spanyolország, Primera División:
Hércules-Almería 1-2
Levante-Espanyol 1-0
Málaga-Osasuna 0-1
Gijón-Getafe 2-0
Bilbao-Sevilla 2-0
Santander-Real Madrid 1-3

Argentína, Clausura:

Gimnasia La Plata-Estudiantes 0-2
Newell’s Old Boys-Huracán 3-3
Racing Club-Olimpo 4-3

Brazília, Paulista bajnokság:
Linense-Corinthians 0-2
Botafogo-Ribeirao-Portuguesa 1-4
Bragantino-Paulista FC 0-1
Sao Caetano-Sao Paulo 0-2
Palmeiras-Santo Andre 0-0
Oeste FC-Santos 0-2
Ponte Preta-Americana 1-0

Röplabda

Férfi Extraliga
Középszakasz – az 1-4. helyért, 6. (utolsó) forduló:
Kaposvár-Vegyész RC-Kazincbarcika 3-0
Dunaferr- Kalo-Kecskeméti SE 3-1
Végeredmény: 1. Kaposvár, 2. Kecskemét, 3. Dunaferr, 4. Kazincbarcika
Az 5-9. helyért, 10. (utolsó) forduló:
Veszprémi RC-MAFC 2-3
Csepel-Szegedi RSE 3-0 (16-, 24, 20)
Végeredmény: 5. Dág, 6. MAFC, 7. Veszprém, 8. Csepel, 9. Szeged – utóbbi búcsúzott az Extraligától
A negyeddöntők párosítása:
Kaposvár-Csepel
Kecskemét-Veszprém
Dunaferr-MAFC
Kazincbarcika-Dág
A párharcok az egyik csapat második győzelméig tartanak.

Sílövészet

Vb, Hanti-Manszijszk
Férfi 12,5 km-es üldözéses verseny:
1. Martin Fourcade (francia) 33:02.6 (3 lövőhiba)
2. Emil Hegle Svendsen (norvég) +3.8 (2)
3. Tarjei Bö (norvég) +5.2 (2)

Női 10 km-es üldözéses verseny:
1. Kaisa Mäkäräinen (finn) 30:00.1 (0 lövőhiba)
2. Magdalena Neuner (német) +21.6 (2)
3. Helena Ekholm (svéd) +1:43.6 (0)

Tenisz

Davis Kupa, Euro-afrikai zóna, II. csoport, 1. forduló:
Ciprus-Magyarország 0-5
Szergisz Kiracisz-Balázs Attila 4:6, 6:7
Filipposz Cangardisz-Fucsovics Márton 4:6, 3:6
Világcsoport, nyolcaddöntők:
Zágráb:
Horvátország-Németország 2-3 – végeredmény
Marin Cilic-Philipp Kohlschreiber 6:2, 6:3, 7:6
Ivo Karlovic-Philipp Petzschner 4:6, 6:7, 6:7
Boras:
Svédország-Oroszország 3-2 – végeredmény
Simon Aspelin-Dmitrij Turszunov 5:7, 2:6
Joachim Johansson-Igor Andrejev 6:7, 4:6
Újvidék:
Szerbia-India 3-2 – végeredmény
Janko Tipszarevics-Karan Rastogi 6:0, 6:1
Victor Troicki-Semdev Devvarman 6:4, 6:2, 7:5
Charleroi:
Belgium-Spanyolország 1-4 – végeredmény
Steve Darcis-Feliciano Lopez 6:7, 7:6 (8-6), 7:6
Olivier Rochus-Rafael Nadal 4:6, 2:6
Buenos Aires:
Argentína-Románia 4-1 – végeredmény
Juan Monaco-Adrian Ungur 4:6, 6:2, 3:6
Eduardo Schwank-Victor Crivoi 7:6, 6:2
Prága:
Csehország-Kazahsztán 2-2 – állás az utolsó egyes előtt
Tomas Berdych – Andrej Golubjov 5:7, 7:5, 4:6, 2:6
Santiago de Chile:
Chile-Egyesült Államok 1-3 – az Egyesült Államok továbbjutott
Paul Capdeville-Andy Roddick 6:3, 6:7, 3:6, 3:6
Bécs: Ausztria-Franciaország 2-2 – állás
Jürgen Melzer-Gilles Simon 7:6, 3:6, 1:6, 6:4, 6:0
A július 8. és 10. között esedkées negyeddöntő párosítása:
Svédország-Szerbia, Argentína-Csehország/Kazahsztán, Egyesült Államok-Spanyolország, Németország-Ausztria/Franciaország

Kuala Lumpur, női torna, döntő:
Dokic (ausztrál)-Safarova (cseh, 5.) 2:6, 7:6, 6:4

Monterrey, női torna, elődöntő:

Pavljucsenkova (orosz, 2.)-Dulko (argentin) 6:4, 6:1
Jankovics (szerb, 1.)-Hercog (szlovén, 8.) 6:3, 6:2

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.