Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2011. 03. 05. 21:14

A Vasas és az Újpest is bejutott a legjobb négy közé a női röplabda Extraligában: a negyeddöntő összecsapásain előbbi hazai környezetben a MÁV Előre, utóbbi pedig a Nyíregyháza vendégeként diadalmaskodott.

Alpesi sí

Vk-verseny, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás:
1. Carlo Janka (svájci) 2:27.05 p (1:12.83/1:14.22)
2. Alexis Pinturault (francia) 2:27.07 (1:14.17/1:12.90)
3. Ted Ligety (amerikai) 2:27.17 (1:12.90/1:14.27)
A szakági Vk állása 6 verseny után:
1. Ligety 383 pont, 2. Aksel Lund Svindal (norvég) 306, 3. Cyprien Richard (francia) 303
Az összetett Vk állása 30 verseny után:
1. Ivica Kostelic (horvát) 1307, 2. Didier Cuche (svájci) 725, 3. Svindal 722

Vk-verseny, Tarvisio, női lesiklás:

1. Anja Pärson (svéd) 1:26.91
2. Lindsey Vonn (amerikai) 1:27.64
3. Elisabeth Görgl (osztrák) 1:28.08
…50. Miklós Edit 1:33.15
A szakági Vk állása 7 verseny után:
1. Vonn 600 pont (már győztes) , 2. Maria Riesch (német) 457, 3. Görgl 273
Az összetett Vk állása 28 verseny után:
1. Riesch 1616, 2. Vonn 1480, 3. Tina Maze (szlovén) 857

Autó-motor

Vb, Mexikó-rali
Az állás az első nap után:
1. Sébastien Ogier (francia/Citroen) 1:27:22.3
2. Sébastien Loeb (francia, Citroen) +2.3
3. Mikko Hirvonen (finn, Ford) +1:22.2
4. Jari-Matti Latvala (finn, Ford) +2:53.6
5. Jevgenyij Novikov (orosz, Ford) +3:04.0
6. Henning Solberg (norvég, Ford) +3:16.5

Északi sí

Vb, Oslo
Női sífutás, 30 km (tömegrajt):
1. Therese Johaug (norvég) 1:23:45.1
2. Marit Björgen (norvég) +44.0
3. Justyna Kowalczyk (lengyel) +1:34.0
Síugrás, csapatverseny, férfiak (nagysánc):
1. Ausztria (Gregor Schlierenzauer 125,5 m, Martin Koch 118,5, Andreas Kofler 141,0, Thomas Morgenstern 140,5) 500,0 pont
2. Norvégia (Anders Jacobsen 120,5, Johan Remen Evensen 119,0, Anders Bardal 127,5, Tom Hilde 127,5) 456,4
3. Szlovénia (Peter Prevc 109,0, Jurij Tepes 120,0, Jernej Damjan 127,5, Robert Kranjec 136,0) 452,6

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
New Jersey Devils-Pittsburgh Penguins 2-1 – h.u.
Ottawa Senators-NY Rangers 1-4
Chicago Blackhawks-Carolina Hurricanes 5-2
Calgary Flames-Columbus Blue Jackets 4-3
Anaheim Ducks-Dallas Stars 4-3 – h.u.

Kézilabda

Férfi NB I:
Mezőkövesd-Orosháza 24-21

Női NB I:

Alcoa FKC – Syma-Vác 35-34
Újbuda-Siófok 25-26

Férfi BL, 10. (utolsó) forduló
C csoport:
Valladolid (spanyol)-Schaffhausen (svájci) 35-26
A csoport állása: 1. Csehovszki Medvegyi 14 pont/10 mérkőzés, 2. Valladolid 13/10, 3. Pick Szeged 10/9, 4. Schaffhausen 9/10, 5. Dinamo Minszk 8/10, 6. Aalborg 4/9
Az első négy helyezett már továbbjutott a nyolcaddöntőbe.

Női BL, középdöntő, 4. forduló, II. csoport:

Dinamo Volgográd (orosz)-Larvik (norvég) 23-32
Az állás: 1. Larvik 6 pont/4 mérkőzés (115-92), 2. GYŐRI AUDI ETO KC 6/3 (76-60), 3. Dinamo Volgográd 2/4, 4. HC Leipzig 0/3
A csoportból első két helyezett jut az elődöntőbe.

Kosárlabda

Férfi NB I:
Albacomp-Kecskeméti KSE 77-73
Szolnoki Olaj-Soproni KC 84-70
Fortress Körmend – Kaposvári KK 103-77
Atomerőmű SE – Marso-Vagép NYKK 95-62

Női NB I:
Mediteam Szeged-Pécs 54-78
BEAC-Újbuda – BSE-FCSM 66-71

NBA, alapszakasz:
New Jersey Nets-Toronto Raptors 116-103
Philadelphia 76ers-Minnesota Timberwolves 111-100
Orlando Magic-Chicago Bulls 81-89
Boston Celtics-Golden State Warriors 107-103
Atlanta Hawks-Oklahoma City Thunder 104-111
NY Knicks-Cleveland Cavaliers 115-119
Memphis Grizzlies-New Orleans Hornets 91-98
Dallas Mavericks-Indiana Pacers 116-108
Milwaukee Bucks-Phoenix Suns 88-102
San Antonio Spurs-Miami Heat 125-95
LA Lakers-Charlotte Bobcats 92-84

Labdarúgás

NB I:
Paks-Szolnoki MÁV 3-1
Pápa-ZTE 4-3
Haladás-Kaposvár 2-0
Győri ETO-Vasas 0-1
Videoton-MTK Budapest 2-1

NB II

Keleti csoport:
Diósgyőri VTK-REAC 3-0
Újpest II-Békéscsaba 2-2
Vecsés-Orosháza 3-0
Nyíregyháza-Hajdúböszörmény 1-1
Vác-MTK Budapest II 2-1
Az élcsoport:
1. Nyíregyháza 37 pont/16 mérkőzés, 2. Vác 32/16, 3. Mezőkövesd 30/15
Nyugati csoport:
Budaörs-Győri ETO II 2-0
Szigetszentmiklós-Barcs 5-0
Veszprém-Budapest Honvéd II 2-1
Tatabánya-Pécs 1-2
Kozármisleny-Kaposvölgye 7-1
Gyirmót-BKV Előre 0-0
Az élcsoport:
1. Pécs 35 pont/16 mérkőzés, 2. Gyirmót 33/16, 3. Videoton II 31/15

Anglia, Premier League:

Arsenal-Sunderland 0-0
Birmingham-West Bromwich 1-3
Bolton-Aston Villa 3-2
Fulham-Blackburn R. 3-2
Newcastle-Everton 1-2
West Ham-Stoke City 3-0
Manchester City-Wigan Athletic 1-0

Franciaország, Ligue 1:
Caen-St.Etienne 1-0
Lorient-Nancy 0-0
Montpellier-Stade Rennes 0-1
Nice-Lens 0-0
Toulouse-Sochaux 0-1
Valenciennes-Monaco 0-0
Auxerre-Paris S.G. 1-0

Hollandia, Eredivisie:
Excelsior-PSV Eindhoven 2-3
Twente-Breda 2-0
Den Haag-Nijmegen 5-1
Vitesse-Venlo 2-0

Németország, Bundesliga:
Hannover-Bayern München 3-1
Nürnberg-St. Pauli 5-0
Mönchengladbach-Hoffenheim 2-0
Stuttgart-Schalke 1-0
Frankfurt-Kaiserslautern 0-0
Leverkusen-Wolfsburg 3-0

Olaszország, Serie A:
Juventus-Milan 0-1

Portugália, Liga Sagres:
Porto-Guimaraes 2-0

Spanyolország, Primera División:
Mallorca-Valencia 1-2
Barcelona-Zaragoza 1-0
Atlético-Villarreal 3-1

Libertadores-kupa

1. csoport:
San Luis-Once Caldas 1-1

Argentína, Clausura:
All Boys-San Lorenzo 0-3

Brazília, Paulista bajnokság:
Gremio Prudente-Ituano 1-0
Mirassol-Noroeste 2-2
Sao Bernardo-Mogi Mirim 2-4

Röplabda

Női Extraliga
Negyeddöntő, 3. mérkőzések:
Vasas Óbuda – MÁV Előre 3-1
A párharcot 2-1-re nyerte a Vasas.
Nyíregyháza – Újpesti TE 1-3
A párharcot 2-1-re nyerte az Újpest.
Az elődöntő párosítása:
BSE-FCSM – Újpesti TE
Gödöllő RC – Vasas Óbuda
A mérkőzéseket várhatóan március közepén rendezik.

Sílövészet

Vb, Hanti-Manszijszk
Férfi 10 km-es sprintverseny:
1. Arnd Peiffer (német) 24:34.0 perc (1 lövőhiba)
2. Martin Fourcade (francia) +13.0 (2)
3. Tarjei Bö (norvég) +25.2 (1)

Női sprint (7,5 km):
1. Magdalena Neuner (néme) 20:31.2 (0 lőhiba)
2. Kaisa Ma:ka:ra:inen (finn) +12.2 (0)
3. Anastasiya Kuzmina (szlovák) +40.0 (1)

Tenisz

Davis Kupa
Euro-afrikai zóna II. csoport, 1. forduló:
Állás a 2. nap után:
Ciprus-Magyarország 0-3 – a magyar csapat továbbjutott
Raresz Cuzdriorean, Krisztofer Kutruzasz-Bardóczky Kornél, Fucsovics Márton 1:6, 4:6, 3:6
Világcsoport, nyolcaddöntők:
Zágráb:
Horvátország-Németország 1-2 – állás a 2. nap után
Dodig, Karlovic-Kas, Petzschner 3:6, 6:3, 7:5, 3:6, 4:6
Bécs:
Ausztria-Franciaország 1-2 – állás a 2. nap után
Marach, Melzer-Benneteau, Llodra 6:4, 3:6, 6:3, 6:4
Újvidék:
Szerbia-India 2-1 – állás a 2. nap után
Bozoljac, Zimonjic-Bopanna, Devvarman 4:6, 6:3, 6:4, 7:6
Charleroi:
Belgium-Spanyolország 0-3 – állás a 2. nap után
Darcis, O.Rochus-Lopez, Verdasco 6:7, 4:6, 3:6
Santiago de Chile:
Chile-Egyesült Államok 1-1 – állás az 1. nap után
Nicolas Massu-Andy Roddick 2:6, 6:4, 3:6, 4:6
Paul Capdeville-John Isner 6:7, 6:7, 7:6, 7:6, 6:4
Buenos Aires:
Argentína-Románia 3-0 – állás a 2. nap után
Chela, Schwank-Hanescu, Tecau 6:2, 7:6, 6:1
Prága:
Csehország-Kazahsztán 2-1 – állás a 2. nap után
Berdych, Dlouhy-Koroljov, Sukin 6:4, 6:4, 7:6
Boras:
Svédország-Oroszország 3-0 – állás a 2. nap után
Aspelin, Lindstedt-Kunyicin, Turszunov 6:4, 6:7, 7:6, 6:2

Monterrey, női torna, negyeddöntő:

Jankovics (szerb, 1.)-Sevastova (lett) 6:1, 7:5
Pavljucsenkova (orosz, 2.)-ARN GRÉTA 6:2, 7:6
Hercog (szlovén, 8.)-Govorcova (fehérorosz) 4:6, 6:3, 6:3
Dulko (argentin)-Pervak (orosz) 6:1, 6:0

Vízilabda

Női LEN Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:
Hungerit Szentes VK–Rapallo Nuoto (olasz) 7-5

Férfi Ob I :

Szolnoki Főiskola-TEVA Vasas 8-10
FTC-ZF Eger 5-9
UTE-Szentesi VK 11-19
Szeged VE-PVSK 15-9
Honvéd-Debrecen 17-7
ASI-OSC 7-8

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Pregnant woman sitting in childbearing center
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.