Élet-Stílus

Rekordbónuszt oszt az Audi

Történetének legnagyobb bónuszait fizeti ki az Audi összes alkalmazottjának 2010-es nyeresége után - közölte az autógyártó vállalat csütörtökön.

Az Audi 42 ezer németországi alkalmazottjának átlagosan 6513 euró, az átlagkereset másfélszeresének megfelelő jutalmat fizet 2010-es eredményéből. A jutalomalap összesen 277 millió eurót tesz ki. Hasonlóképpen nagyjából másfél havi bérnek megfelelő jutalmat fizet az Audi brüsszeli és győri üzemei alkalmazottainak is.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik