Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2011. 02. 27. 20:36

Nem jutott ki a 2012-es horvátországi kontinensviadalra a magyar futsalválogatott, mivel vasárnap kikapott a házigazda ukrán csapattól, és így csak a harmadik helyen végzett az 5. selejtezőcsoportban, Harkivban.

Alpesi sí

Vk, Aare, női szuper-óriásműlesiklás:
1. Maria Riesch (német) 1:13.24 p
2. Lindsey Vonn (amerikai) 1:13.25
3. Julia Mancuso (amerikai) 1:14.03

A szakági Vk állása:
1. Vonn 460 pont
2. Riesch 329
3. Lara Gut (svájci) 250

Az összetett Vk állása:
1. Riesch 1516 pont
2. Vonn 1320
3. Elisabeth Görgl (osztrák) 748

Atlétika

Tokió Maraton, férfiak:
1. Hailu Mekonnen (etióp) 2:07:35
2. Paul Biwott (kenyai) 2:08:17
3. Kavagucsi Juki (japán) 2:08:37

Edison Pena 5 óra 8 perc 19 másodperc alatt teljesítette a távot, ő egyike azon chilei bányászoknak, akik tavaly egy omlás miatt 69 napot töltöttek 800 méter mélyen.

Nők:
1. Tatyjana Arjaszova (orosz) 2:27:29
2. Higucsi Noriko (japán) 2:28:49
3. Tatyjana Petrova (orosz) 2:28:56

Papp negyedik lett Itáliában

Papp Krisztina negyedik lett a 37. alkalommal megrendezett Roma-Ostia félmaratoni versenyen Olaszországban. A 28 esztendős magyar futó 1:12:18-cal ért célba.

Evezés

Ergométeres ob
Férfiak
Normálsúly:
1. Szekér László (Szolnoki Főiskola-Tisza EE) 6:02.3 p
2. Simon Béla (Szolnoki Főiskola-Tisza EE) 6:02.6
3. Tari János (EDF Démász-Szeged) 6:06.1

Könnyűsúly:
1. Varga Tamás (EDF Démász Bajai Spartacus SC) 6:09.6
2. Lőrinczy Péter (Külker Evezős Klub) 6:12.3
3. Rácz Róbert Bence (Danubius NHE) 6:17.3

Nők
Normálsúly:
1. Szabó Katalin (Vác) 6:49.3
2. Gyimes Krisztina (Győri Vízügy Spartacus EK) 6:55.9
3. Néma Veronika (Győri Vízügy Spartacus EK) 7:08.4

Könnyűsúly:
1. Alliquander Anna (Danubius NHE) 7:10.1
2. Hajdú Zsuzsanna (Csepel) 7:15.2
3. Bálint Sára (EDF Démász-Szeged) 7:30.2

Északi sí

Vb, Oslo, sífutás, férfi üldözéses verseny:
1. Petter Northug (norvég) 1:14:10.4
2. Makszim Vilegsanyin (Oroszország) 0:00.7 p hátrány
3. Ilja Csernuszov (Oroszország) 0:01.2 p h.

Férfi síugrás, csapatverseny, normálsánc:
1. Ausztria (Schlierenzauer, Koch, Kofler, Morgenstern) 1025,5 pont
2. Norvégia (Jacobsen, Romören, Bardal, Hilde) 1000,5
3. Németország (Schmitt, Neumayer, Uhrmann Freund) 968,2

Futsal

Eb-selejtező, Harkiv, 5. csoport, 3. forduló:
Ukrajna-Magyarország 4-1
Törökország-Belgium 3-2

A végeredmény:
1. Ukrajna 9 pont
2. Törökország 6
3. Magyarország 3
4. Belgium 0

Jégkorong

Ob I:
FTC-Orangeways – Újpest 8-2
Sapa Fehérvár AV19 farm – Vasas 0-4
Dab.Docler Dunaújváros – Miskolci Jegesmedvék 6-2

NHL:
Montreal Canadiens-Carolina Hurricanes 4-3
New York Islanders-Washington Capitals 2-3
Ottawa Senators-Philadelphia Flyers 4-1
Dallas Stars-Nashville Predators 3-2
Los Angeles Kings-Colorado Avalanche 4-3
Buffalo Sabres-Detroit Red Wings 2-3, szétlövéssel
Toronto Maple Leafs-Pittsburgh Penguins 5-6, szétlövéssel
Vancouver Canucks-Boston Bruins 1-3

Kézilabda

Férfi KEK, nyolcaddöntő, visszavágó:
Balatonfüred – Tremblay (francia) 20-20
Továbbjutott: Tremblay, 49-47-es összesítéssel.

Kosárlabda

Női NB I:
MKB-Euroleasing Sopron – Szolnoki NKK 104-68
Ceglédi EKK – Vasas-Csata 76-58

NBA:
Milwaukee Bucks-Chicago Bulls 75-83
Detroit Pistons-Utah Jazz 120-116
Washington Wizards-Dallas Mavericks 99-105
Memphis Grizzlies-Sacramento Kings 120-92
Houston Rockets-New Jersey Nets 123-108
Los Angeles Clippers-Boston Celtics 92-99

Labdarúgás

NB I:
Vasas-Videoton 0-0

Angol Ligakupa-döntő:
Birmingham City-Arsenal 2-1

Premier League:
West Ham United-Liverpool 3-1
Manchester City-Fulham 1-1

Serie A:
Sampdoria-Inter 0-2
Catania-Genoa 2-1
Palermo-Udinese 0-7
AS Roma-Parma 2-2
Bari-Fiorentina 1-1
Brescia-Lecce 2-2
Cagliari-Lazio 1-0
Cesena-Chievo 1-0

Primera División:
Athletic Bilbao-Valencia 1-2
Racing Santander-Villarreal 2-2
Hercules-Getafe 0-0
Levante-Osasuna 2-1

Bundesliga:
Werder Bremen-Bayer Leverkusen 2-2
Eintracht Frankfurt-VfB Stuttgart 0-2

Ligue 1:
Lille-Olympique Lyon 1-1
AS Nancy-Olympique Marseille 1-2
Paris Saint-Germain – Toulouse 2-1

Eredivisie:
AZ Alkmaar-Twente 2-1
Feyenoord-Groningen 5-1
PSV Eindhoven-Ajax 0-0

Argentína, Clausura:
Lanus-Quilmes 2-1
San Lorenzo-Racing Club 1-2
Boca Juniors-All Boys 0-0

Brazília, Paulista-bajnokság:
Oeste FC-Linense 1-0
Americana-Mogi Mirim 0-1
Corinthians-Gremio Prudente 4-0
Santo Andre-Ponte Preta 0-2
Santos-Sao Bernardo 1-1

Öttusa

Vk, Palm Springs, nők:
1. Amélie Cazé (francia) 5284 pont
2. Mhairi Spence (brit) 5208
3. Lena Schöneborn (német) 5192

5. Kovács Sarolta 5116
17. Tóth Adienn 4852

Tenisz

Monterrey, női torna, selejtező, 1. forduló:
Wozniak (kanadai)-Babos 6:4, 7:5

Delray Beach,, férfi torna, elődöntő:
Del Potro (argentin)-Fish (amerikai, 2.) 6:1, 7:5
Tipszarevics (szerb, 6.)-Nisikori (japán) 6:4, 6:4

Acapulco, férfi torna, döntő:
Ferrer (spanyol, 1.)-Almagro (spanyol, 3.) 7:6, 6:7, 6:2

Acapulco, női torna, döntő:
Dulko (argentin, 4.)-Parra Santonja (spanyol, 6.) 6:3, 7:6

Vívás

Női párbajtőr, WestEnd GP, döntő:
Piekarska (lengyel) – Flessel-Colovic (francia) 15-11

A végeredmény:
1. Magdalena Piekarska (lengyel)
2. Laura Flessel-Colovic (francia)
3. Tatyjana Logunova (orosz)
3. Maureen Nisima (francia)

5. Szász Emese
24. Takács Emese
44. Budai Dorina
54. Sziklaváry Franciska
63. Békefi Edina
92. Antal Edina
117. Horányi Blanka
117. Várnai Vivien
119. Kolczonay Anna
131. Bukóczki Bianka
157. Posovszky Tímea
160. Rudolf Szonja
166. Tóth Annamária
172. Szabó Laura

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Fotó: 24.hu/Fülöp Dániel Mátyás

Simicska tévéje is döntött

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.