Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2011. 02. 25. 21:39

Zágrábi győzelemmel, kilencedikként búcsúzott az alapszakasztól a rájátszásról lemaradó Fehérvár az osztrák jégkorongligában (EBEL).

Alpesi sí

Vk-verseny, Aare
Nők, kombináció:
1. Riesch (német) 1:59.60 (szuper-G: 1:14.21/szlalom: 45.39)
2. Maze (szlovén) 2:00.00 (1:14.81/45.19)
3. Görgl (osztrák) 2:00.26 (1:14.40/45.86)
A szakági Vk állása 2 verseny után:
1. Riesch 145 pont, 2. Vonn (amerikai) és Görgl 140-140
Az összetett Vk állása 24 verseny után:
1. Riesch 1356 pont, 2. Vonn 1140, 3. Görgl 738

Északi-sí

Vb, Oslo
Női síugrás, normál sánc:
1. Daniela Iraschko (osztrák) 231,7 pont (97,0/97,0 m)
2. Elena Runggaldier (olasz) 218,9 (97,5/93,5)
3. Coline Mattel (francia) 211,5 (92,0/97,0)

Futsal

Eb-selejtező, Harkiv
5. csoport, 2. forduló:
Magyarország-Belgium 4-3

Jégkorong

Osztrák liga, 54. (utolsó forduló):
Medvescak Zagreb (horvát)-Sapa Fehérvár 2-3

Ob I, középszakasz:

Vasas-Újpest 11-0
Sapa Fehérvár-Docler Dunaújváros 3-4

NHL, alapszakasz:

Philadelphia Flyers-NY Islanders 4-3 – h.u.
Detroit Red Wings-Dallas Stars 1-4
Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs 4-5
Nashville Predators-Chicago Blackhawks 0-3
Vancouver Canucks-St. Louis Blues 3-2
LA Kings-Minnesota Wild 4-2

Kosárlabda

Női Euroliga, negyeddöntő, 2. mérkőzés:
Szpartak Moszkva (orosz)-Fenerbahce (török) 74-56

NBA, alapszakasz:

Denver Nuggets-Boston Celtics 89-75
Chicago Bulls-Miami Heat 93-89

Labdarúgás

NB I:
Ferencváros-Kecskeméti TE 2-1
Siófok-Győri ETO 0-1

Libertadores-kupa

2. csoport:
Atletico Junior (kolumbiai)-Gremio (brazil) 2-1
3 csoport:
Argentinos Juniors (argentin)-America (mexikói) 3-1
8. csoport:
Independiente (argentin)-Penarol (uruguayi) 3-0

Tenisz

Dubaj, férfi torna, elődöntő:
Federer (svájci, 1.)-Gasquet (francia) 6:2, 7:5
Djokovics (szerb, 2.)-Berdych (cseh, 3.) 6:7, 6:2, 4:2 – feladta

Doha, női torna, elődöntő:
Wozniacki (dán, 1.)-Bartoli (francia) 6:1, 6:1
Zvonarjova (orosz, 2.)-Jankovics (szerb, 5.) 6:1, 2:6, 6:4

Acapulco, női torna, negyeddöntő:

Larsson (svéd)-Arn Gréta (3.) 6:1, 4:6, 6:2
Dulko (argentin, 4.)-Pous Tio (spanyol) 3:6, 7:5, 6:0
Medina Garrigues (spanyol)-Navarro (spanyol, 7.) 6:2, 2:2 -fa.
Parra Santonja (spanyol, 6.)-Lino (spanyol) 2:6, 6:3, 6:2

Delray Beach, férfi torna, nyolcaddöntő:
Fish (amerikai, 2.)-Mello (brazil) 6:2, 6:1
Anderson (dél-afrikai, 5.)-Serra (francia) 6:1, 6:4
Falla (kolumbiai)-Mannarino (francia, 8.) 6:3, 6:2
Del Potro (argentin)-Gabasvili (orosz) 6:1, 6:1
A negyeddöntőben:
Dodig (horvát)-Tipszarevics (szerb, 6.), Sweeting (amerikai)-Nisikori (japán), Anderson-del Potro, Falla-Fish

Vízilabda

Volvo-kupa, 3. forduló:
Magyarország-Kanada 16-8
Ausztrália-Németország 7-6
Végeredmény:
1. Magyarország 9 pont, 2. Ausztrália 6, 3. Németország 3, 4. Kanada 0

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.