Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2011. 02. 24. 20:56

Huszti Szabolcs csapata, a Zenit 3-1-re legyőzte a vendég Young Boyst, így 4-3-as összesítéssel bejutott a legjobb 16 közé a labdarúgó Európa Ligában. A magyar középpályás a 84. percben, csereként lépett pályára.

Északi sí

Vb, Oslo
Férfi sífutás, szabadstílusú sprint (1,5 km):
1. Marcus Hellner (svéd) 2:57.4
2. Petter Northug (norvég) 0.6 mp hátrány
3. Emil Jönsson (svéd) 1.1 mp h.

77. Tagscherer Zoltán 3:22.37
82. Szabó Milán 3:24.93
95. Tagscherer Imre 3:33.09
99. Gond Balázs 3:36.98

Női sífutás, szabadstílusú sprint (1,3 km):
1. Marit Björgen (norvég) 3:03.9
2. Arianna Follis (olasz) 0.2 mp hátrány
3. Petra Majdic (szlovén) 0.5 mp h.

75. Viczián Vera 3:54.40
78. Simon Ágnes 4:04.44
80. Papp Ildikó 4:11.74
81. Zámbó Viktória 4:21.85

Futsal

Eb-selejtező, Harkiv, 5. csoport, 1. forduló:
Törökország-Magyarország 3-2
Ukrajna-Belgium 4-3

Jégkorong

NHL:
Tampa Bay Lightning-Phoenix Coyotes 8-3
Buffalo Sabres-Atlanta Thrashers 4-1
Ottawa Senators-Florida Panthers 5-1
Pittsburgh Penguins-San Jose Sharks 2-3, h. u.
Colorado Avalanche-Edmonton Oilers 1-5
Anaheim Ducks-Los Angeles Kings 2-3

Kosárlabda

Női Magyar Kupa, negyeddöntő:
Szolnoki NKK – SEAT Lami-Véd Győr 55-92

NBA:
Indiana Pacers-Detroit Pistons 102-101
Toronto Raptors-Chicago Bulls 118-113
Cleveland Cavaliers-Houston Rockets 119-124
Orlando Magic-Sacramento Kings 105-111
Philadelphia 76ers-Washington Wizards 117-94
San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder 109-105
New York Knicks-Milwaukee Bucks 114-108

Labdarúgás

Európa Liga, a legjobb 32 között, visszavágó:
Zenit (orosz)-Young Boys (svájci) 3-1
Továbbjutott: a Zenit, 4-3-as összesítéssel.
PSV (holland)-Lille (francia) 3-1
Továbbjutott: az Eindhoven 5-3-as összesítéssel.
Ajax (holland)-Anderlecht (belga) 2-0
Tj: az Ajax, 5-0-s összesítéssel
Stuttgart (német)-Benfica (portugál) 0-2
Tj: a Benfica, 4-1-es összesítéssel
Leverkusen (német)-Metaliszt Harkiv (ukrán) 2-0
Tj: a Leverkusen, 6-0-ás összesítéssel.
Villarreal (spanyol)-Napoli (olasz) 2-1
Továbbjutott: a Villarreal, 2-1-es összesítéssel
Manchester City (angol)-Arisz (görög) 3-0
Tj: a City, 3-0-s összesítéssel
Liverpool (angol)-Sparta Praha (cseh) 1-
Tj: a Liverpool 1-0-ás összesítéssel.
Sporting (portugál)-Rangers (skót) 2-2
Tj: a Rangers 3-3-as összesítéssel.
Szpartak Moszkva (orosz)-Basel (svájci) 1-1
Tj: a Szpartak 4-3-as összesítéssel.
Braga (portugál)-Lech Poznan (lengyel) 2-0
Tj: a Braga, 2-1-es összesítéssel
Dinamo Kijev (ukrán)-Besiktas (török) 4-0
Tj: a Dinamo, 8-1-es összesítéssel
Twente (holland)-Rubin Kazany (orosz) 2-2
Tj: a Twente, 4-2-es összesítéssel
Paris S.G. (francia)-BATE Boriszov (fehérorosz) 0-0
Tj: a PSG, 2-2-es összesítéssel.

Copa Libertadores, csoportkör
2. csoport:
Leon de Huanuco (perui)-Oriente Petrolero (bolíviai) 1-0

3. csoport:
Fluminense (brazil)-Nacional (uruguayi) 0-0

6. csoport:
Internacional (brazil)-Jaguares (mexikói) 4-0

7. csoport:
Estudiantes (argentin)-Deportivo Tolima (kolumbiai) 1-0

Röplabda

Férfi extraliga, középszakasz, az 1-4. helyért:
Fino-Kaposvár – Kalo-Méh-Kecskeméti SE 3-0

Tenisz

Doha, női torna, negyeddöntő:
Zvonarjova (orosz, 2.)-Hantuchova (szlovák) 7:5, 6:7, 7:5
Wozniacki (dán, 1.)-Pennetta (olasz) 6:2, 6:0
Bartoli (francia)-Peng (kínai) 6:2, 6:2

Dubai, férfi torna, negyeddöntő:
Gasquet (francia)-Simon (francia) 5:7, 6:2, 6:4
Federer (svájci, 1.)-Sztahovszkij (ukrán) 6:3, 6:4
Djokovics (szerb, 2.)-Mayer (német) 7:5, 6:1
Berdych (cseh, 3.)-Petzschner (német) 7:5, 6:4

Delray Beach, férfi torna, nyolcaddöntő:
Sweeting (amerikai)-Querrey (amerikai, 3.) 7:6, 6:4
Tipszarevics (szerb, 6.)-Kavcic (szlovén) 6:2, 6:7, 6:3
Dodig (horvát)-Sela (izraeli) 2:6, 6:3, 6:2
Nisikori (japán)-Blake (amerikai) 6:3, 6:4

1. forduló:
Mannarino (francia)-Mayer (argentin) 1:6, 7:6, 6:4

Acapulco, női torna, nyolcaddöntő:
Arn (3.)-Voracova (cseh) 6.3, 2:6, 6:4
Medina Garrigues (spanyol)-Görges (német, 1.) 6:4, 7:6
Dulko (argentin, 4.)-Soler Espinosa (spanyol) 6:1, 6:1
Parra Santonja (spanyol, 6.)-Curenko (ukrán) 6:3, 1:0 – feladta
Suarez Navarro (spanyol, 7.)-Gojnea (román) 6:4, 6:3
Larsson (svéd)-Johansson (francia) 2:6, 6:2, 6:3
Dominguez Lino (spanyol)-Parmentier (francia) 6:1, 6:1
Pous Tio (spanyol)-Cirstea (román) 6:2, 6:1

Acapulco, féri torna, nyolcaddöntő:
Ferrer (spanyol, 1.)-Gonzalez (mexikói) 6:2, 6:2
Almagro (spanyol, 3.)-Volandri (olasz) 6:2, 6:2
Wawrinka (svájci, 4.)-Fognini (olasz) 5:7, 6:3, 7:5
Giraldo (kolumbiai)-Montanes (spanyol, 5.) 6:3, 6:4
Dolgopolov (ukrán, 6.)-Berlocq (argentin) 6:4, 6:1
Monaco (argentin, 7.)-Cuevas (uruguayi) 6:3, 6:4
Bellucci (brazil)-Navarro (spanyol) 1:6, 6:4, 6:3
Kubot (lengyel)-Schwank (argentin) 6:7, 6:4, 6:4

Vízilabda

Volvo-kupa, 2. forduló:
Magyarország-Németország 8-4
Ausztrália–Kanada 9-5

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Closeup portrait of a beautiful redhead woman using smartphone
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.