Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2011. 02. 20. 20:59

A Fehérvár hazai pályán 5-3-ra legyőzte a második helyen álló Red Bull Salzburgot a jégkorong osztrák liga vasárnapi fordulójában, a rájátszásba azonban már nem juthat be.

Alpesi sí

Vb, Garmisch-Partenkirchen
Férfi műlesiklás, világbajnok:
1. Jean-Baptiste Grange (francia) 1:41.72 (51.30, 50.42)
2. Jens Byggmark (svéd) 1:42.15 (52.39, 49.76)
3. Manfred Mölgg (olasz) 1:42.33 (51.52, 50.81)

Atlétika

Francia bajnokság, Aubiere
Férfiak, hármasugrás:
1. Teddy Tamgho 17.91 – új fedettpályás világcsúcs

Hongkong Marathon
Férfiak:
1. Nelson Kirwa Rotich (kenyai) 2:16:00
2. Julius Kiplimo Maisei (kenyai) 2:16:06
3. Tesfaye Girma Bekele (etióp) 2:16:31
Nők:
1. Janet Jelegat Rono (kenyai) 2:33:42
2. Samira Raif (marokkói) 2:33:51
3. Bifa Yeshimabet Tadesse (etióp) 2:34:14

Jokohama Marathon, nők:

1. Ozaki Josimi (japán) 2:23:56
2. Nakazato Remi (japán) 2:24:29
3. Marisa Barros (portugál) 2:25:04
4. Nagao Kaoru (japán) 2:26:58
5. Karolina Jarzynska (lengyel) 2:27:16
6. Alevtyina Ivanova (orosz) 2:29:00

Autó-motor

Forma 1-es teszt, Barcelona:
1. Nico Rosberg (német, Mercedes) 1:23.168 – 92 kör
2. Vitalij Petrov (orosz, Renault) 1:23.463 – 93
3. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:23.858 – 93
4. Pastor Maldonado (venezuelai, Williams) 1:24.815 – 60
5. Marc Webber (ausztrál, Red Bull) 1:24.995 – 139
6. Jarno Trulli (olasz, Lotus) 1:25.454 – 48

Futsal

Barátságos mérkőzés:
Szerbia-Magyarország 4-4

Gyorskorcsolya

Rövidpályás Vk-verseny, Drezda
Nők, 500m:
11. Huszár Erika
Nők, 1000m:
15. Lajtos Szandra
17. Heidum Bernadett

Jégkorong

Osztrák liga:
Sapa Fehérvár-Salzburg (osztrák) 5-3

Ob I, középszakasz:

Docler Dunaújváros – FTC-Orangeways 4-0-nál félbeszakadt
Miskolci Jegesmedvék – Vasas 4-1
Újpest-Sapa Fehérvár 3-6

NHL, alapszakasz:

Edmonton Oilers-Atlanta Thrashers 5-3
Toronto Maple Leafs-Ottawa Senators 0-1 – sz.l.
Carolina Hurricanes-New Jersey Devils 1-4
NY Islanders-LA Kings 3-0
Tampa Bay Lightning-Florida Panthers 2-3 – sz.l.
Nashville Predators-Phoenix Coyotes 2-3
St. Louis Blues-Anaheim Ducks 9-3
Vancouver Canucks-Dallas Stars 5-2
San Jose Sharks-Colorado Avalanche 4-0

Kézilabda

Férfi KEK, nyolcadddöntő, 1. mérkőzés:
Tremblay (francia) – Balatonfüred 29-27
A visszavágót egy hét múlva rendezik.

Férfi BL, 8. forduló
B csoport:
Hamburg (német)-Montpellier (francia) 27-28
Az állás: 1. Veszprém 14 pont, 2. Montpellier 12, 3. Kolding 10, 4. Hamburg 9, 5. Sävehof 2, 6. Presov 1
Az első négy helyezett már továbbjutott a nyolcaddöntőbe.
C csoport:
Aalborg (dán)-Csehovszki Medvegyi (orosz) 30-38
Az állás: 1. Csehov 13 pont, 2. Valladolid 11, 3. Szeged 8, 4. Schaffhausen 7, 5. Minszk 5, 6. Aalborg 4

Női NB I:
Dunaújváros-REK – FTC-Rail Cargo Hungaria 32-37

Kosárlabda

Női NB I:
Pécs 2010 – Seat Lami-Véd Győr 99-67

Labdarúgás

Anglia, Premier League
– a 18. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
West Bromwich-Wolverhampton 1-1

Anglia, FA-kupa, nyolcaddöntő:
Leyton Orient (III.)-Arsenal 1-1
Fulham-Bolton 0-1
4. forduló, megismételt mérkőzés:
Manchester City-Notts County (III.) 5-0

Hollandia, Eredivisie:
PSV Eindhoven-Breda 4-1
Den Haag-Feyenoord 2-2
Ajax-Venlo 1-0
Twente-NEC Nijmegen 1-1
Vitesse-Graafschap Doetinchem 2-0

Franciaország, Ligue 1:
Montpellier-Lille 1-0
Nice – Paris S.G. 0-3

Németország, Bundesliga:
Leverkusen-Stuttgart 4-2
Mönchengladbach-Schalke 2-1

Olaszország, Serie A:

Napoli-Catania 1-0
Lecce-Juventus 2-0
Chievo-Milan 1-2
Fiorentina-Sampdoria 0-0
Genoa-Roma 4-3
Lazio-Bari 1-0
Parma-Cesena 2-2
Udinese-Brescia 0-0

Spanyolország, Primera División:
Barcelona-Athletic Bilbao 2-1
Almeria-Deportivo La Coruna 1-1
Getafe-Racing Santander 0-1
Osasuna-Espanyol 4-0
Villarreal-Malaga 1-1

Argentína, Clausura:

Argentinos Juniors-Independiente 0-0
Newell’s Old Boys-Lanús 2-1
Racing Club-Boca Juniors 0-1
Velez Sarsfield-All Boys 1-2

Brazília, Paulista bajnokság:
Americana-Ituano FC 2-0
Gremio Prudente-Oeste FC 0-2
Santo Andre-Paulista FC 0-4
Sao Caetano-Portuguesa 1-0
Sao Paulo-Bragantino 4-0

Röplabda

Közép-európai Liga:
Fino-Kaposvár – OK Mladost Marina Kastela (horvát) 0-3

Tenisz

Dubaj, női torna, döntő:
Wozniacki (dán, 1.)-Kuznyecova (orosz, 16.) 6:1, 6:3

Marseille, férfi torna, döntő:

Söderling (svéd, 1.)-Cilic (horvát) 6:7, 6:3, 6:3

Buenos Aires, férfi torna, elődöntő:

Chela (argentin, 8.)-Wawrinka (svájci, 2.) 6:2, 6:2
Almagro (spanyol, 1.)-Robredo (spanyol, 6.) 7:5, 6:1

Memphis, férfi torna, elődöntő:
Roddick (amerikai, 1.)-Del Potro (argentin) 6:3, 6:4
Raonic (kanadai)-Fish (amerikai, 4.) 6:4, 4:6, 6:3

Memphis, női torna, döntő:
Rybarikova (szlovák)–Marino (kanadai, 6.) 6:2 – f.a.

Bogota, női torna, döntő:
Dominguez-Lino (spanyol, 7.)-Johansson (francia) 2:6, 6:3, 6:2

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Budapest, 2016. augusztus 18.
Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter (j) átadja a Magyar Érdemrend lovagkeresztje kitüntetést Bayer Zsolt írónak, újságírónak, szerkesztőnek, a Magyar Hírlap munkatársának az augusztus 20-i nemzeti ünnep alkalmából a Pesti Vigadó dísztermében tartott ünnepségen 2016. augusztus 18-án.
MTI Fotó: Koszticsák Szilárd
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.